Krauze: Par enerģētisko neatkarību vajadzēja domāt jau līdz šim

Vakar nebijām gatavi atbalstīt ne jaunu ministriju, ne ministru biedrus, LTV raidījumam “Rīta panorāma” sacīja Saeimas deputāts Armands Krauze (ZZS).

“Man liekas, ka šīs debates bija daudz konstruktīvākas, tās bija par saturu, mazāk bija daiļrunības, kā tas bija iepriekšējā Saeimā, kad runāja par visu ko, tikai ne to, kas ir darba kārtībā,” sacīja Krauze.

Runājot par jauno Klimata un enerģētikas ministriju, Krauze norādīja: “Latvijā jau ir pietiekami daudz amatu, noteikti, ka to varēja izdarīt esošā MK ietvaros, par enerģētisko neatkarību vajadzēja domāt jau līdz šim. Tā ir vadības organizēšana, cik tā ir efektīva, acīmredzot līdzšinējā MK vadība nebija efektīva.”

“Pareizākais un Latvijas valstij labākais būtu, ja oktobra laikā MK jau būtu sastādīts, šobrīd tā veidošana ir stipri iebuksējusi, tas nav pieņemami, jo daudzas lietas aizkavēsies. [..] Ir pārāk liela augstprātība no “Vienotības” puses, tā ir cīņa par amatiem,” norādīja politiķis.

Kā zināms, lai ieviestu Klimata un enerģētikas ministriju un ministra amatu, Saeima ceturtdien, 24. novembrī, ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā.

Foto: Saeimas kanceleja