Kozlovska par Meņģelsoni kā veselības ministri: Tas, ka Saulcerīti Antiņš uzvedīs stikla kalnā – tādu cerību mums īsti nav

Mums ir bažas, ka būs ļoti smagi jāstrādā ar Veselības ministriju, lai kaut kādu rezultātu beigās dabūtu, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska.

“Tā virzība saistībā gan ar veselības aprūpes finansējumu, gan mediķu algām diemžēl salīdzinoši ar Eiropas, Baltijas valstīm iet uz leju, ne uz augšu. Saistībā ar jauno ministri mēs esam cerībās. Jādod laiks – lai mēs viņu iepazītu un viņa iepazītu nozari,” izteicās Kozlovska.

Runājot par potenciālo veselības ministri Līgu Meņģelsoni, viņa pauda, ka “Meņģelsonei būs jāiepazīstas ar daudzām jaunām lietām. Tas, ka Saulcerīti Antiņš uzvedīs stikla kalnā – tādu cerību mums īsti nav. Mums ir bažas, ka mums, profesionāļiem, būs ļoti smagi jāstrādā ar Veselības ministriju, lai kaut kādu rezultātu beigās dabūtu.”

“Svarīgs ir veselības budžets ar tām iestrādēm, kas ir bijušas, lai tās vismaz turpinātos, tas būtu minimums. Gaidāms smags darbs,” piebilda asociācijas vadītāja.

“Lauku ģimenes ārstu galvenā prasība – lai turpinātos komandas palielināšana. Tas trešais palīgs, kas bija kovida laikā, lai viņš varētu turpināt strādāt kā valsts apmaksāts komandas darbinieks arī no nākamā gada 1. janvāra. Mūsu darba slodze praksēs ir ļoti liela,” norādīja Kozlovska.

Kā zināms, partiju apvienība “Apvienotais saraksts” par veselības ministra amata kandidātu virzījusi bezpartejisko Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni.

Foto: F64