Kompānijas “Twitter” jaunais vadītājs atdod trešdaļu savu akciju darbiniekiem

Mikroblogu kompānijas “Twitter” izpilddirektors un kompānijas līdzdibinātājs Džeks Dorsijs ceturtdien nāca klajā ar paziņojumu, ka atdod trešdaļu savu akciju šīs kompānijas darbiniekiem.

“Es atdodu apmēram trešdaļu no manām “Twitter” akcijām mūsu darbinieku fondam, lai tās reinvestētu tieši mūsu cilvēkos,” savā sociālā tīkla profilā paziņoja Dorsejs.

Dorsija lēmums palielināt darbiniekiem pieejamo akciju daudzumu gan tiek saistīts ar darbavietu skaita samazināšanos Sanfrancisko bāzētā firmā.

13. oktobrī “Twitter” nāca klajā ar paziņojumu, ka atlaiž 336 darbiniekus, lai īstenotu ieceri palielināt uzņēmuma ienākumus un sociālā tīkla lietotāju skaitu. Kā zināms, “Twitter” jau sen cīnās, lai iegūtu tikpat lielu lietotāju skaitu kā citi sociālie mediji, piemēram, “Facebook”, “Instagram” vai “Snapchat”.

“”Twitter” nekad nav sniedzis saviem lietotājiem iemeslu atgriezties. Kamēr citi sociālie portāli ir iepazīstinājuši ar jaunām funkcijām un iespējām, “Twitter” viss paliek nemainīgs. Rezultāts tam ir neizturami lēns lietotāju pieaugums,” izteicies Neits Eliots, “Forrester Research” vadības konsultants.

Jau vēstīts, ka šī gada vasarā “Twitter” izpilddirektors Diks Kostolo pēkšņi nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš atkāpjas no sava vadītāja amata, sakarā ar lēno kompānijas klientu piesaisti un nespēju piesaistīt reklāmdevējus ar tādu pašu likmi kā konkurenti.

Līdz ar to Dorsejs, kurš bijis “Twitter” pagaidu ģenerāldirektors kopš jūnija, 5.oktobrī atgriezās pastāvīgi šajā amatā.