Klienti augstu novērtē iespēju operatīvi pārdot nekustamo īpašumu Pērkam.lv

Nekustamā īpašuma tirgū arvien pārliecinošāk nostiprinās Pērkam.lv, kas piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš atzīst, ka katru nedēļu Pērkam.lv slēdz jaunus darījumus un lielāka daļa klientu augsti novērtē Pērkam.lv profesionalitāti un iespēju ar tā palīdzību pārdot savu nekustamo īpašumu dārgāk.

“Ikviena nekustamā īpašuma pārdevējam ir svarīgi, lai viņa īpašuma vērtība tiktu pienācīgi novērtēta un viņš par savu īpašumu saņemtu atbilstošu cenu. Tieši tas ir tas, ko novērtē Pērkam.lv klienti – iespēju pārdot savu nekustamo īpašumu par izdevīgāko cenu. Mēģinot pārdot nekustamo īpašumu pašu spēkiem, nereti nākas apkrāpt pašam sevi, norādot zemāku cenu vai neadekvāti augstu, kas nozīmē, ka īpašumu pārdot būs ļoti apgrūtinoši, ” norāda A. Bērziņš.

Ansim no Rīgas nesen ar Pērkam.lv palīdzību izdevās veiksmīgi pārdot vienistabas dzīvokli jaunajā projektā. Viņš atzīst, ka, lai arī dzīvoklis atbilda visiem priekšstatiem, kādam jābūt elegantam dzīvoklim jaunajā projektā, ar tā pārdošanu īsti nevedās. “Lieliski, ka atradu sludinājumos informāciju par Pērkam.lv, sazinājos ar to un jau dažu dienu laikā mans dzīvoklis bija pārdots,” norāda Ansis.

Bērziņš uzsver – sadarbībai ar Pērkam.lv priekšrocība ir iespēja pārdot savu nekustamo īpašumu ātrāk.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija: https://pieteikums.lv/perkam