Kanāda pastiprina sankcijas pret Krieviju

Par jaunu sankciju noteikšanu pret Krieviju lēmusi arī Kanāda, liecina informācija Kanādas Iekšlietu ministrijas mājaslapā.

Paplašinātu sankciju sarakstā iekļauti vairāki Krievijas uzņēmumi, tai skaitā “Sberbank”,”Kaļiņina mašīnbūves rūpnīca”, “Dolgoprudnas pētnieciskais ražošanas centrs”, “Mitišču mašīnbūves rūpnīca”, “Tihomira zinātniski-pētnieciskais institūts”, “Jūras zinātniski-pētnieciskais radioelektronikas “Altair” institūts”.

Pastiprinātas sankcijas nosaka, ka Kanādā reģistrētajām kompānijām un privātpersonām nav tiesību atbalstīt konkrētos uzņēmumus ar finansējumu.

Papildināts arī to fizisko un juridisko personu loks, kurām piemēroti dažādi ierobežojumi saistībā ar viņu atbalstu Krievijas darbībām Ukrainā. Zināms, ka sarakstā iekļautas vairākas Krievijas amatpersonas , tai skaitā aizsardzības ministra vietnieki Jurijs Sadovenko un Dmitrijs Bulgakovs un sauszemes spēku galvenais komandieris Oļegs Saļukovs.

Kā jau iepriekš vēstīts, Eiropas Savienība, ASV un citas valstis pastiprinājušas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, ņemot vērā Krievijas lomu Ukrainas krīzē.