Juridiskais Birojs – iespēja saņemt ne tikai atbildes uz jautājumiem par nekustamo īpašumu, bet arī reālus risinājumus

Nekustamā īpašuma pārdošana ir gana sarežģīts process, jo prasa zināšanas ne tikai par pārdošanas procesu, bet arī dažādām juridiskām niansēm. Kā uzsver zvērināts advokāts Andris Bērziņš, ir saprotams, ka cilvēkiem, kuru ikdiena nav cieši saistīta ar nekustamo īpašumu darījumiem, nevar būt šādas zināšanas, taču, lai novērstu nepatīkamas sekas, ikvienam ir iespēja vērsties pie Juridiskā Biroja, kas sniedz kvalitatīvu juridisko palīdzību nekustamā īpašuma tiesību jautājumos.

“Juridiskais Birojs orientējas tādos jautājumos kā nekustamā īpašumu pārdošanas un pirkuma darījumu līgumu izstrāde, noformēšana, dokumentu iesniegšana Zemesgrāmatā, pārstāvība tiesvedībās u.tml. Esam praksē redzējuši situācijas, kādās nonāk nekustamā īpašuma pircēji, kuri, cenšoties ietaupīt, paļaujas paši uz saviem spēkiem, tie ir neprecīzi sastādīti līgumi, neskaidrības par darījumu un beigu beigās arī zaudēti finansiālie līdzekļi,” skaidro A. Bērziņš.

Juridiskais Birojs sniedz praktisku palīdzību visa veida nekustamā īpašuma tiesību jautājumos, kas skar īpašumu pirkšanu un pārdošanu, īpašumu sadalīšanu vai apvienošanu, kopīpašuma tiesiskos aspektus, būvniecības līgumu slēgšanu u.tml. Tāpat birojs saviem klientiem piedāvā atbalstu jautājumos, kas skar nekustamā īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanas juridisko nodrošinājumu.

“Profesionāļi palīdzēs ar darījuma niansēm un ar visiem nekustamā īpašuma saistītajiem juridiskajiem aspektiem, uzklausīs klientu vēlmes un piedāvās labāko risinājumu,” uzsver A. Bērziņš.

Plašāka informācija >>> https://juridiskaisbirojs.lv/

Publicitātes materiāls