Jaunais reiss no Siguldas uz Rīgu gūst lielu popularitāti

Apkopojot pasažieru uzskaites datus tie liecina, ka jaunas reiss darba dienu rītos no Siguldas uz Rīgu ir guvis lielu popularitāti pasažieru vidū. Pirmajās četrās dienās jauno reisu jau izmantojuši gandrīz 400 pasažieri, savukārt ceturtdien jau ar šo reisu uz Rīgu devās 140 pasažieri, informē AS „Pasažieru vilciens” (PV).

Norīkotais papildus ekspresvilciens no Siguldas, kursē ar samazinātu pieturu skaitu, lai Siguldas iedzīvotāji ātrāk nokļūtu Rīgā, vilciens no Siguldas atiet plkst. 6:54, bet Rīgā pienāk plkst.7:58.

PV vilcienu kustības grafiku organizē saskaņā ar VSIA „Autotransporta direkcija” (ATD) vispārējo sabiedriskā transporta attīstības politiku un pasūtījumu, kā arī balstoties uz novērojumiem pasažieru plūsmas dinamikā, cenšoties pēc iespējas piemērot reisus atbilstoši paredzamajām pasažieru vajadzībām.

Tikai labi pārzinot vilcienu pasažieru paradumus un rūpīgi analizējot izmaiņas pasažieru plūsmas intensitātē, iespējama izmaksu ziņā efektīva plānošana – gan pasažieru, gan uzņēmuma interesēs, uzver PV.