Jau tikai nodibinot partiju, Sudraba citus politiķus sauc par Kangariem

Pirmdien, 5. maijā, klātesot vairāk nekā 250 biedrības “Tautas kustība No sirds Latvijai” pārstāvjiem, tika nodibināta partija ”No sirds Latvijai”, kuras pamatuzdevums, kā norāda tās veidotāji, būs īstenot kustības mērķus – pārveidot Latviju par neatkarīgu un vienotu labklājības valsti, panākt, ka sabiedrība reāli var ietekmēt politiskos procesus un tādējādi atjaunot indivīda ticību valsts varai.

Par partijas priekšsēdētāju tika ievēlēta Inguna Sudraba. Dibināšanas sapulcē tika apstiprināti arī partijas statūti un programma.

Kā zīmīgs citāts atzīmējams šis I.Sudrabas izteikums par Kagariem Latvijas politiskajā elitē: “Man prātā nāk vēstures nevaronis Kangars. Viņš nebija ļauns cilvēks, viņš pat gribēja labu Lāčplēsim, tikai apstākļi tā sagadījās, ka viņš salūza bagātības un varas piedāvājuma priekšā, padarot sevi par mūžīgu nievu un novēršanās simbolu. Vai tā nav gadījies ar daudziem mūsu bijušajiem vai esošajiem līderiem, kas savā dziļākajā būtībā nav slikti cilvēki? Tikai vara viņus ir salauzusi, padarot par kurliem un akliem pret tautas vēlmēm un vajadzībām.”

Jebkurā gadījumā, vārdiem būtu jāseko darbiem un I.Sudrabai jādara sabiedrībai zināma viņas rīcībā esošā informācija par visiem tiem, kas uz Latvijas politiskās skatuves saucami Kangara vārdā.