Jau martā atsāksies biznesa konferences – uzzini visu par svarīgākajiem izaicinājumiem šogad

Sācies jau 2022. gads, kas nozīmē, ka arvien aktuālāki kļuvuši jautājumi par to, kā dzīvosim šogad, kā attīstīsies uzņēmējdarbība un ekonomika? Ar kādiem izaicinājumiem saskarsimies biznesā, eksportā, dažādās nozarēs un kā mainīsies nozaru ietekmējošie faktori? Lai to noskaidrotu, arī šogad tiks rīkotas divpadsmit biznesa konferences, kuru laikā ikviens varēs uzzināt aktuālāko par sev interesējošo nozari.

“Pēdējā laikā Latvijas ekonomika un uzņēmējdarbība ir saskārusies ar daudziem izaicinājumiem un, kā noskaidrojam iepriekšējās biznesa konferencēs, daudzas nozares ir piedzīvojušas pārmaiņas, kuram būs nozīme arī 2022. gadā. Konferences ir lieliska iespēja ne tikai uzzināt, ar kādiem vēl pārbaudījumiem uzņēmumiem nāksies saskarties Covid-19 ietekmē, bet arī būt informētiem par daudzām, citām aktuālām tēmām, tai skaitā jauno nodokļu reformu, likumdošanu, nekustamā īpašuma tirgu u.tml.,” uzsver Biznesa konferences projektu vadītāja Elīna Ozola.

Jau šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties uz kādu no divpadsmit biznesa konferencēm par tādām jomām kā pārtika un lauksaimniecība, personāla vadība, būvniecība un arhitektūra, nodokļu politika, nekustamais īpašums, finanses un investīcijas, tehnoloģijas un ražošana, ceļojumi un horeca, transports un loģistika, mēbeles un interjers, grāmatvedība un nodokļi, kā arī veselība un farmācija.

Pirmā biznesa konference “Pārtika un lauksaimniecība 2022” norisināsies jau 3. martā, un sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem kā – kas lauksaimniecības nozari sagaida 2022. gadā? Vai ražosim vairāk? Kā risināsim problēmas lauksaimniecības nozares un lauku vides attīstības jautājumos? Kāda būs globālās konkurences ietekme uz Latvijas tautsaimniecību?

“Konferencē aicinām piedalīties pārtikas tirgus ķēdēs iesaistītos, pārtikas ražotājus, pārtikas un lauksaimniecības uzņēmumus, lauksaimniekus, kā arī ikvienu, kuru interesē aktuālākie jautājumi par būtiskākajām pārtikas tirgus attīstības tendencēm un izmaiņām tuvākajā nākotnē,” uzsver E. Ozola.

Plašāku informāciju par visām 12 biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences vai https://konferences.lv/