Jakrins: Deglava tilts tika slēgts absolūti nepamatoti

Deglava tilta slēgšana bija nepamatota, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Viņš sacīja, ka šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai apmierinātu jebkuras Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) prasības un tilts pēc iespējas ātrāk tiktu atvērts satiksmei. Tajā pašā laikā viņš norādīja, ka Deglava tilta slēgšana bijusi nepamatota.

Visi iespējamie papildu mērījumi apliecinājuši, ka tilts ir drošs. “Ir veikti visi iespējamie papildu mērījumi, kas apliecina to, ko mēs jau zinājām pirms tam. […]. Ja domei būtu bijušas šaubas par tilta drošību, tas būtu slēgts,” situācija ar Deglava tiltu komentēja Jakrins.

Vienlaikus viņš norādīja uz simtiem “Latvijas Valsts ceļu” uzturēto tiltu, kuri ir sliktā stāvoklī, bet satiksmei slēgti nav.

Pēc Jakrina teiktā, jau šodien Būvniecības valsts kontroles birojā tiks iesniegti nepieciešamie dokumenti.

Savukār vaicāts, kad tilts varētu tikt atvērts satiksmei, domes pārstāvis uzsvēra, ka tas ir atkarīgs no politiķiem, Valsts policijas un BVKB.

Kā zināms, no ceturtdienas, 25. aprīļa, slēgta satiksme pār Deglava tiltu. Šāds lēmums pieņemts pēc Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) ekspertu secinājuma par Augusta Deglava ielas pārvada Rīgā bīstamo stāvokli.

Foto: Rīgas dome