Gobzems prezidentam piedāvās trīs valdības veidošanas redzējumus

Pie Valsts prezidenta došos nevis ar baltu karogu, bet trīs valdības veidošanas scenārijiem, pirms tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, sociālajā tīklā “Facebook” rakstīja premjera amata kandidāts Aldis Gobzems (KPV LV).

Viņš norādīja, ka šodiena būs viena no interesantākajām dienām dzīvē. “Pirmkārt, šodien būs mēģinājums (tas, kā redzams publiski jau notiek dažas dienas) šķelt partiju vecās politikas turpināšanai. Uzreiz varu pateikt – partiju neviens nesašķels – ne Meroni, ne Šlesers, ne kāds cits. Nodevējus neciena neviens, tos neciena arī tie, kuru interesēs šķelšanu kāds grib panākt, un to saprot ikviens. Vēsturē ir neskaitāmi pierādījumi tam, kur nokļūst nodevēji – mēslainē,” raksta Gobzems.

“Otrkārt, šodien došos pie Valsts prezidenta. Nevis ar baltu karogu, bet trīs situācijas redzējumiem, un neviens no tiem nav tāds, par ko prese brīvdienās rakstīja, pludinot daža cita greizsirdīga politiķa baumas bailēs no jaunas politikas,” norādīja premjera amata kandidāts.

“Šodiena lai kalpo par piemēru ikvienam, ka ir jācīnās līdz galam. Līdz pēdējai sekundei, piemēram, ir jācīnās sportā vai līdz pēdējam sirdspukstam ir jācīnās par savu valsti. Nevis jākurn un jābaidās, bet drosmīgi ir jācīnās. Tie, kuri cīnās līdz galam, tie uzvar. Un tikai tie. Dažreiz visneticamākajā veidā,” savā ierakstā norādīja Gobzems.

Kā zināms, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 10. decembrī, Rīgas pilī tiksies ar Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu .

Foto: Prezidenta kanceleja