“Freimans” kvalitatīvās jumta kopnes – arī Lindenholma jaunajā dzīvokļu projektā Mārupē

Vadošā jumta kopņu ražotāja “Freimans” būvniecības nozares profesionāļu atzinību iemantojušās un uz jaunākajiem automatizētajiem darbagaldiem izgatavotās jumta kopnes izmantotas arī mūsdienīgā dzīvojamā kvartāla Lindenholma daudzdzīvokļu ēkām. Tas ir līdz šim lielākais un apjomīgākais objekts, kuram “Freimans” projektējis un izgatavojis jumta kopnes.

Lindenholma atrodas vienā no pieprasītākajām Rīgas piepilsētām – Mārupē, kas topošajiem iemītniekiem ļaus baudīt gan Mārupes zaļo apkārtni un lieliski izveidoto infrastruktūru, gan galvaspilsētas tuvumu. Lindenholma dzīvokļu ēku projektā izmantotās “Freimans” koka kopnes uzskatāmas par labāko tehnoloģisko risinājumu jumta konstrukcijai, lai jaunbūvētas mājas jumta karkass būtu pēc iespējas precīzāks un izturīgāks.

“Mūsu kopnes ir aizceļojušas uz visiem Latvijas nostūriem un uz lielāko daļu Eiropas valstu – vairāk kā 15 gadu laikā esam ražojuši jumta kopnes visdažādākajiem projektiem un objektiem, ne tikai privātmājām. Pēdējā laikā arvien biežāk koka kopnes tiek izmantotas arī jaunajos daudzdzīvokļu projektos. Mūsu līdz šim lielākais un apjomīgākais objekts, ir tieši Lindenholma un priecājamies, ka esam pielikuši savu roku pie šī skaistā un perspektīvā nekustamā īpašuma projekta tapšanas,” ar gandarījumu pauž “Freimans” vadītājs Raitis Freimanis.

Jumtu kopņu priekšrocības ir acīmredzamas – tās ir ekonomiski izdevīgas, izturīgas un vairums tās izvēlas tieši nevainojamās rūpnieciskās kvalitātes dēļ.

“Freimans” ir Latvijā vadošais jumta kopņu ražotājs. Savas darbības laikā uzņēmums guvis profesionālu pieredzi un augstvērtīgas zināšanas par visdažādāko koka kopņu un jumta konstrukciju projektu izveidi. “Freimans” ir ieguvis tiesības marķēt savu produkciju ar CE zīmi, kas ir apliecinājums ražotā produkta atbilstībai tirgū un būvniecībā. Tas uzņēmumam dod tiesības sertificēt savu produkciju atbilstoši Eiropas standartiem un prasībām (EN 14250:2010).

Lindenholma ir radīta, ievērojot Vastint standartu – starptautisku kvalitātes un ilgtspējas programmu, ko īsteno ikvienā valstī, kur tiek attīstīti Vastint projekti. Tas nozīmē, ka būvniecībā un apdarē izmantoti tikai pārbaudīti ilgtspējīgi materiāli un risinājumi, kas apstiprināti testēšanas ceļā.