Fitnesa trenere: Izvēloties trenažierus, svarīgi saņemt zinoša speciālista konsultāciju

Fiziskas aktivitātes nav svarīgas tikai kultūristiem un fitnesa čempioniem, tās ir nepieciešamas jebkuram, lai rūpētos par savu veselību un izskatu, turklāt ļoti svarīgas ir speciālistu konsultācijas, kas ļaus izvēlēties sev piemērotākās aktivitātes. Kā norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, pirms ķerties pie nopietna treniņa trenežieru zālē, vai arī iegādājoties savu personīgo trenežieri, ir ļoti būtiski izprast trenežiera darbības principus un ietekmi uz ķermeni, jo nepareizi lietots trenežieris var arī negatīvi atsaukties uz Jūsu veselību.

Kā ierasts, fitnesa klubos ir ļoti plaša dažādu trenežieru izvēle un katrs no tiem pilda kādu konkrētu funkciju. Lai nepmaldītos un neapjuktu lielajā piedāvājuma klāstā, pirms treniņa būtu ieteicams konsultēties ar fitnesa treneri, kas izvērtēs Jūsu fizisko sagatavotību un piemeklēs jums atbilstošākos un efektīvākos trenežierus, apmācīs to lietošanā un konsultēs labāku rezultātu sasniegšanā. Turklāt fitnesa treneri ikvienam interesentam var sagatavot arī individuālu, atbilstošu, efektīvu un veselībai nekaitīgu treniņprogrammu, lai vasaras sezonu varētu sagaidīt labā formā, veseli un ar dzīvi apmierināti.

“Parasti pirmā lieta, ko pamanām, ieejot sporta klubā, ir plašais un dažādais sporta zāles inventārs. Ieejot pirmo reizi, kādam tas var likties arī biedējoši, taču vairums fitnesa klubu apmeklētāju tieši tāpēc arī apmeklē treniņus iekštelpās. Trenažieri ir izstrādāti gan lietošanai mājās, gan komerciālai jeb profesionālai lietošanai. Galvenā atšķirība starp šiem abiem veidiem ir ilgmūžīgums un izturība. Fitnesa klubos Jūsu rīcībā pieejams ļoti palšs sporta inventārs – hanteles, svaru bumbas, svaru soli, brīvo kustību trenažieri, kompleksie trenažieri jeb funkcionālās treniņu sistēmas, spēka trenažieri un ne tikai, svarīgi ir izprast, ar kuru trenežieru palīdzību Jūs varētu sasniegt sev vēlamo efektu, ir svarīgi pirms treniņa konsultēties ar treneri, jo trenežieru nepareizas lietošanas gadījumā Jūs varam arī traumēt savu muskuļu sistēmu un iekšējos orgānus. Mūsu sporta klubu treneri vienmēr ir gatavi pastāstīt, parādīt un konsultēt pareizā trenežieru lietošanā un vēlamā rezultāta sasniegšanā,” turpina Veronika Kim.