Cilvēki dod priekšroku privātmāju būvniecībai, gatavu objektu cenas varētu samazināties

Arvien vairāk cilvēku izvēlas Pērkam.lv pakalpojumus, lai veiksmīgi pārdotu savā rīcībā esošo īpašumu un par to nekavējoties saņemtu naudu. Kā galvenie iemesli tiek minēta gan krīze, gan nepieciešamības pēc finanšu līdzekļiem, kā arī nespēja saviem spēkiem pārdot īpašumu.

Kā atklājis “Swedbank” pētījums, vairums šajā laikā izvēlas būvēt paši savu māju, nevis iegādāties jau uzbūvētu. Šogad pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmspandēmijas laiku 2019. gadā, pieprasījums pēc aizdevumiem privātmāju būvniecībai pieaudzis uz pusi.

“Swedbank” hipotekārās jomas vadītājs Latvijā Normunds Dūcis skaidroja, ka pērn pavasarī un vasaras sākumā Covid-19 ietekmē pieprasījums uz laiku bija samazinājies, bet pieprasījums sācis strauji atjaunoties. Īpaši straujš pieprasījuma kāpums pēc aizdevumiem privātmāju būvniecībai vai iegādei novērots kopš šā gada sākuma.

“Aizvien vairāk iedzīvotāju izvēlas dzīvi privātmājā, nevis dzīvoklī. Pandēmijas ietekmē šī tendence patlaban aktuāla daudzviet pasaulē, taču Latvijā to vēl vairāk veicina fakts, ka privātmāju cenas nereti ir ļoti līdzīgas plašu dzīvokļu cenai Rīgā,” sacīja Dūcis.

Dūcis informēja, ka vidējā summa, kuru cilvēki pērn aizņēmās privātmājas būvniecībai, bija 125 000 eiro, savukārt privātmāju iegādei – 100 000 eiro, bet reģionos šī summa bija 66 000 eiro robežās.

Tikmēr īpašuma tirgotāji arvien biežāk izvēlas Pērkam.lv piedāvājumu, jo tas nodrošina ātru darījuma noformēšanu un naudu iespējams saņemt pat vienas dienas laikā.

“Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem,” uzsver Pērkam.lv projektu vadītājs Andris Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls