Biznesa Akadēmija: Pieaug cilvēku vēlme pilnveidot savas profesionālās iemaņas

Jaunais gads iesācies ar jaunām apņemšanām, un viena no tādām – iegūt jaunas zināšanas, pilnveidot savas prasmes un straujāk kāpt pa karjeras kāpnēm. Biznesa Akadēmijā norāda – jaunajā gadā būtiski pieaudzis pieprasījums pēc tiešsaistes apmācībām.

“Jaunais gads ierasti nozīmē pārmaiņas. Tas ir laiks, kad pārdomājam savu dzīvi, saplānojam savus mērķus un nospraužam uzdevumus, kurus esam apņēmušies šogad izpildīt. Šajā laikā, protams, pieaug arī cilvēku vēlme pilnveidot savas profesionālās iemaņas, attīstīt savu personību un prasmes,” norāda Biznesa Akadēmijā.

Biznesa Akadēmija nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros tiešsaistē un neklātienē.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Katram tiešsaistes semināra dalībniekam par brīvu – “Biznesa Karte”, kas nodrošina 25% atlaidi semināriem un biznesa apmācībām nākamos 6 mēnešus.

Šobrīd pieaugušo profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu īstenošana notiek tikai attālināti, tādēļ visas apmācības tiek organizētas tiešsaistes formātā, izmantojot Zoom video konferences platformu, vai arī neklātienē.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas un http://seminari.lv/