Biznesa Akadēmija ikvienu aicina uzlabot savu profesionālo kvalifikāciju

Arvien lielāku uzmanību izraisa “Biznesa Akadēmijas” semināri un apmācību kursi. Laikā, kad liela daļa sabiedrības domā par jauniem karjeras izaicinājumiem, nevar aizmirst par to, ka ikvienam no mums ir nepieciešams pielāgoties mainīgajām darba tirgus prasībām.“Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā vairākus aktuālus seminārus un apmācībās, kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt darba tirgum atbilstošas zināšanas.

“Biznesa Akadēmija” nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros tiešsaistē un neklātienē.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Šobrīd “Biznesa Akadēmijas” klientiem tiek dota iespēja apgūt kursus attālināti:

E–APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.

Apmācības ir iespēja iegūt profesionālu kvalifikāciju, pilnveidot savu profesionālo meistarību un apgūt darbu tirgus prasības.

Plašāka informācija par apmācībām: http://registreties.lv/apmacibas un https://seminari.lv/

Publicitātes materiāls