“Bite Latvija” milzīgos tempos pieaug pakalpojumu ieņēmumi

Telekomunikāciju operatora “Bite Latvija” pakalpojumu ieņēmumi 2009. gada otrajā ceturksnī ir palielinājušies par 79%, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā. “Bite Latvija” kopējie ieņēmumi 2009. gada otrajā ceturksnī ir palielinājušies par vairāk nekā 40% sasniedzot 5,3 miljonus LVL (7,5 miljoni EUR).

Ieņēmumu pieaugums ir saistīts ar strauji augušajiem pārdošanas rezultātiem, kas 2009. gada otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar šī paša perioda rādītājiem 2008. gadā uzrāda 44 % pieaugumu. Līdz ar to arī Bites 2009. gada pirmā pusgada ieņēmumi ir palielinājušies par vairāk nekā 45%, salīdzinot ar šo pašu periodu 2008. gadā, un sasniedz 10,1 miljonu LVL (14,4 miljoni EUR), kas liecina par stabilu uzņēmuma izaugsmi Latvijā.

Salīdzinājumā ar pagājušā gada otrā ceturkšņa rezultātiem šī gada otrā ceturkšņa uzņēmuma EBITDA (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) rezultāts ir uzlabojies par 33%, kas atspoguļo stabilu klientu bāzes un pakalpojumu kvalitātes pieaugumu; EBITDA joprojām ir negatīva ar 2,1 miljonu LVL (2,9 miljoni EUR).

“Šī gada pirmajā pusgadā mēs esam numura pārnešanu jeb portāciju veikušo Latvijas iedzīvotāju izvēles operators Nr. 1. Šobrīd savus izdevumus par mobilajiem pakalpojumiem rūpīgi izvērtē gan Latvijas iedzīvotāji, gan arī uzņēmumi, arvien vairāk izvēloties Biti, jo Bite turpina sniegt klientiem kvalitatīvu pakalpojumu, kas tiem ir nepieciešams par cenu, ko viņi ir gatavi maksāt par telekomunikāciju pakalpojumu,” norāda Bite Latvija ģenerāldirektors Freds Renčaks.

Avots: www.nra.lv