Birojs “Latvijas Produkts” aicina izvēlēties vietējo lauksaimnieku un ražotāju produkciju

Šajā laikā arvien vairāk pašmāju ražotāji saskaras ar grūtībām – Covid-19 ierobežojumi, paaugstinātās elektrības un gāzes cenas, kā arī arvien pieaugošais imports, ir metis vairākus izaicinājumus mūsu ražotājiem. Un arī tie paši uztraucas par to, ka pārtika paliek dārgāka un tādējādi mazāk pieejama Latvijas sabiedrībai. Birojs “Latvijas Produkts” aicina ikvienu atbalstīt savus ražotājus arī grūtajos laikos, jo viņi ir tie, kas gādā par to, lai pārtika mums Latvijā būtu kvalitatīva un nekad nepietrūktu.

Birojs “Latvijas Produkts” ikvienu aicina atbalstīt pašmāju ražotājus, izvēloties vietējo produkciju.

“Jo vairāk patērēsim pašu ražoto, jo par labākām cenām mūsējie ražos pārtiku un ātrāk atveseļosies tautsaimniecība, tāpēc mēs aicinām ikvienu izdarīt kaut ko pozitīvu un vienojošu – savam svētku galdam Valentīna dienā vai jebkurā citā dienā izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Tāpat vietējiem uzņēmumiem joprojām ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

Plašāka informācija šeit: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli