«Bentley» nāks klajā ar dārgāko apvidus auto pasaulē

Luksusa auto ražotājs «Bentley» nosaucis aptuveno cenu jaunajam apvidus auto, kurš tirgū parādīsies 2016.gadā. Jaunais automobilis maksās aptuveni 220 tūkstošus dolāru (aptuveni 162 tūkstošus eiro), raksta ārvalstu mediji.

Tādējādi jaunais «Mulsanne» automobilis kļūs par dārgāko ražotāja «Bentley» modeli.

Pārdošanas sākuma brīdī būs iespējams izvēlēties divus automobiļa variantus. Viens «Mulsanne» modelis būs pieejams ar četru litru «V8 Twin Turbo» dzinēju, bet otrs ar sešu litru «W12» dzinēju. No 2017.gada pārdošanā nonāks modelis ar hibrīda dzinēju, raksta Apollo.lv.

Kā vēsta kompānija, līdz 2020.gadam, hibrīdtehnoloģijas būs pieejamas 90% automašīnu modeļos. Pirmo hibrīda iekārtu «Bentley» prezentēja Pekinas autosalonā, un tajā tika parādīts «Mulsanne» koncepts ar hibrīda motoru. Jaunās tehnoloģijas atļaus palielināt jaudu par 25% un samazināt kaitīgo izmešu daudzumu.

Jaunais «Bentley» apvidus auto ir veidots līdzīgi kā «Audi Q7» un jaunās paaudzes «Porsche Cayenne». Kā ziņots iepriekš, jaunais automobilis būs pieejams septiņvietīgā modifikācijā. Neraugoties uz to, ka tas nekļūs par «Bentley» jauno flagmani, tas būs pats dārgākais un izsmalcinātākais apvidus auto klases modelis, kāds jebkad iepriekš radīts.