BALTA noslēdz lielāko autoparka apdrošināšanas darījumu Baltijā

Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU Grupa) sadarbībā ar brokeru kompāniju „Aon Baltic” jau sesto gadu pēc kārtas ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem „ALD Automotive”. Noslēgto darījumu palīdzēs realizēt BALTA māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Patlaban „ALD Automotive” Baltijā kopā pārvalda 3 600 spēkratu, tādejādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā, informē BALTA pārstāvji.

Noslēgtā sadarbības līguma ietvaros BALTA ar brokera „Aon Baltics” palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanu „ALD Automotive” 1 300 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. To palīdzēs realizēt BALTA māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Noslēgtais līgums paredz arī individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu, kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

„Apdrošināšanas atlīdzību gadījumos BALTA spēj operatīvi pieņemt lēmumus un attiecīgi reaģēt ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, tāpēc visā Baltijā veiksmīgi sadarbojamies ar „ALD Automotive” jau sesto gadu. Lepojamies ar ilggadējo sadarbību, kas apliecina, ka spējam sniegt uzņēmuma individuālajām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību,” skaidro BALTA tehniskais direktors Uldis Dzintars.

„ALD Automotive” vadītājs Latvijā Valdis Dzilnavs norāda: „Esam gandarīti turpināt ilggadējo sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA. Apdrošināšanas partnera izvēlē mums ir ļoti svarīga profesionalitāte un uzticamība, kā arī vienota pakalpojuma sniegšana visā Baltijā. Tas attiecīgi ļauj arī mums nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.”