Atklāj karjeras izaugsmes iespējas, apmeklējot apmācību kursu “Grāmatvedības pamati”

Grāmatvedība šodien ir viens no svarīgākajiem uzņēmējdarbības elementiem – atbilstošas zināšanas un prasmes šajā jomā ir zelta vērtas, it īpaši, ja vēlies kļūt par atbildīgu uzņēmuma vadītāju vai prasmīgu darbinieku.  Jaunas zināšanas šajā jomā aicina uzkrāt praktiskais gramatvedības apmācību kurss “Grāmatvedības pamati (bez priekšzināšanām) – tiem, kuri vēlas spert pirmo soli uz jaunu profesiju un panākumiem karjerā”, kas norisināsies 17. novembrī.

Semināra dalībnieki iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot savus un uzņēmuma panākumus un ieņēmumus. Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm.

Apmācību kursa ietvaros tiks apskatīti tādi jautājumi kā grāmatvedības loma grāmatvedības finanšu kārtošanā, grāmatvedības jēdzienu būtība, finanšu un vadības grāmatvedība, gada pārskats, nodokļu sistēmas ietekme uz uzņēmuma finansēm u.tml.

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā, pēc dalībnieka vēlmēm – pieejams arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN.

Plašāka informācija šeit: https://www.registreties.lv/gramatvedibas-pamati-iesacejiem