Arvien vairāk izvēlas komfortu un jau remontētus mājokļus

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, par kuru nākas domāt ikvienam, kurš vēlas iegādāties mājokli, ir tas, vai iegādāties izremontētu mājokli vai remontēt to pašam. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš atzīst, ka katram veidam ir savas priekšrocības, taču viņš piekrīt ekonomistu viedoklim, ka šobrīd visticamāk būs izdevīgāk iegādāties jau izremontētu mājokli.

“Lai pieņemtu lēmumu par remontēta vai neremontēta dzīvokļa iegādi svarīgi izvērtēt, vai jums ir laiks pašam remontdarbu veikšanai, vai arī zināms speciālists, kas tos varētu paveikt. Turklāt jāņem vērā, ka remontdarbi mēdz “ievilkties”. Tāpat ir jāveic aprēķins, cik mājokļa remonts izmaksās un vai ieguldījumi attaisnosies, īpaši šobrīd, kad būtiski pieaugušas būvmateriālu cenas. Situācijas un gadījumi ir dažādi, tomēr kopumā šobrīd ir izdevīgāk iegādāties mājokli, kur nepieciešami tikai kosmētiski uzlabojumi vai tas jau ir pilnībā gatavs dzīvošanai,” pauž ekonomisti.

Turklāt, ņemot vērā būvmateriālu cenu pieaugumu, šobrīd tāda mājokļa, kam jāiegulda vēl remontdarbos, iegādes un remontdarbu kopējās izmaksas var pārsniegt jau izremontēta mājokļa cenu.

Arī A. Bērziņš atzīst, ka arvien mazāk cilvēku izvēlas mājokli, kurā nepieciešams kapitālais remonts. Tas apgrūtina arī neremontētu mājokļu veiksmīgu pārdošanu, taču A. Bērziņš atzīst, ka Pērkam.lv iegādāsies arī īpašumus, kuriem nepieciešams remonts vai tam ir kādi citi apgrūtinājumi.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam