Amatu zaudē VNĪ vadītāja Baiba Strautmane

Otrdien, 29. aprīlī, VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) akcionāru sapulcē tika izteikta neuzticība valdes priekšsēdētājai Baibai Strautmanei, pamatojoties uz Komerclikumā noteikto, tādējādi atbrīvojot viņu no pienākumu pildīšanas. Komerclikums nosaka, ka valdes loceklim kā sabiedrības dalībnieku uzticības personai savi pienākumi ir jāpilda kā krietnam un rūpīgam saimniekam.

Tāpat akcionārs pieņēma lēmumu no valdes locekļa amata atbrīvot Andri Gādmani pēc paša vēlēšanās. Atbrīvojoties valdes locekļa amatam, tika pieņemts lēmums par uzņēmuma jauno valdes locekli apstiprināt VNĪ Klientu un projektu vadības pārvaldes Publiskā sektora klientu vadītāju Andreju Milzarāju.

Pēc pretendentu atlases komisijas ieteikuma kā piemērotākais valdes locekļa amatam tika izvēlēts A. Milzarājs, kura atbildības sfēra būs valsts nekustamo īpašumu pārvaldīšanas jautājumi. Latvijas Universitātē viņš ir ieguvis bakalaura grādu ar jurista kvalifikāciju. A.Milzarājam kopš 2000. gada ir darba pieredze VNĪ uzņēmumā vadošajos amatos, kuros viņš bijis atbildīgs par nekustamo īpašumu pārvaldīšanas, kā arī attīstības jautājumiem.

A.Milzarājs savus jaunos pienākums uzsāks pildīt ar šā gada 30. aprīli.

Pretendentu atlases komisija turpina darbu, lai jau tuvākajā laikā varētu izvēlēties piemērotāko pretendentu VNĪ valdes priekšsēdētaja amatam.