Aicina Latvijas ražotājus paust interesi iesaistīties Ukrainas Čerņihivas apgabala rekonstrukcijā

Š.g. 4. jūlijā Ministru kabinets apstiprināja Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvājumu par Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai piešķirtā 2 miljonu eiro finansējuma izlietojumu un atbilstošajām procedūrām.

Iepirkumu veikšanai tiks organizēta sarunu procedūra atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas 3.punktam. Ekonomikas ministrija uzsāks sarunas ar uzņēmējiem, kas aptaujā būs izteikuši interesi par piedalīšanos sarunās un spēs nodrošināt līguma izpildi, tostarp piegādi līdz Ukrainas partneru norādītai piegādes vietai ne vēlāk kā 2023. gada novembrī.

Ekonomikas ministrija aicina Latvijas ražotājus piedalīties sarunu procedūrā un līdz š.g. 9. JŪLIJAM paust interesi izgatavot un piegādāt preces vai sniegt pakalpojumus (t.sk. sedzot visus ar to saistītos izdevumus) pamatpakalpojumu nodrošināšanai Ukrainas Čerņihivas apgabala iedzīvotājiem un sociālekonomiskai attīstībai, aizpildot aptaujas veidlapu.

Aptauja par Latvijas ražotāju interesi iesaistīties Ukrainas Čerņihivas apgabala rekonstrukcijā

Atbilstoši Ukrainas amatpersonu identificētajām vajadzībām, Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai nepieciešams šāds atbalsts:

– viendzīvokļa moduļu mājas ar pilnu iekšējo apdari;
– koka mēbeles pirmsskolas izglītības iestādēm – krēsli, skapīši, dvieļu pakaramie, izvelkamās gultas;
– bērnu rotaļlaukumu aprīkojums 2-6 gadu veciem bērniem;
– saliekamas dzelzsbetona konstrukcijas civilām patvertnēm;
– būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana, lai uzstādītu moduļu mājas un civilās patvertnes.