Adoria: Aptauja liecina, ka pacienti zobārstu izvēlas mainīt reti un dara to nelabprāt

Lai saņemtu kvalitatīvu un regulāru medicīnisko aprūpi, svarīgi, lai iedzīvotājiem būtu ne tikai savs pastāvīgais ģimenes ārsts, bet arī pašiem savs uzticamais zobārsts, kas pārzina sava pacienta mutes dobuma veselību un rūpējas, lai regulāri tiktu nodrošināta nepieciešamā aprūpe. Kā noskaidrojies socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” veiktajā aptaujā par zobārstu mainīšanas paradumiem, lielāka daļa jeb 81 % pacientu zobārstu izvēlas mainīt reti vai dara to nelabprāt, 14 % klienti labprāt maina zobārstu un izmēģina ko jaunu, savukārt 5 % aptaujāto norādījuši, ka viņiem nav savs personīgais zobārsts.

Ņemot vērā aptaujas rezultātus, Veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Ieva Bērziņa aicina cilvēkus nebaidīties un izmantot iespēju iepazīt un izvēlēties sev uzticamāko zobārstu, kas turpmāk var kļūt par Jūsu zobu labāko draugu. Ir svarīgi jau laicīgi uzzināt par savu mutes dobuma veselību, lai novērstu problēmas un zinātu pie kā vajadzības gadījumā vērsties. Profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī sniedz draudzīgus padomus par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu.

“Daļa cilvēku aizvien nav izvēlējušies sev piemērotāku zobu speciālistu, tāpēc “Adoria” aicina uz iepazīšanās vizīti, kurā iespējams uzzināt ne tikai par savu zobu veselības stāvokli, bet arī iepazīt topošo zobārstu. Iespēju tikt pie personīgā zobārsta izmantojuši jau daudzi klienti, kas atzinīgi novērtē ne vien veselības un skaistuma centra sniegtos pakalpojumus, bet arī mūsu profesionālos speciālistus. Zobārsti rūpīgi iepazīstina pacientus ar pareizu zobu kopšanu un kopīgi izstrādā ārstēšanas plānu, par ko pacienti ir ļoti pateicīgi. Mūsdienās ir pieejami profesionāli un zinoši zobu kopšanas speciālisti un daudzveidīga informācija par pareizu zobu kopšanu. Ļoti svarīgs priekšnoteikums zobu saslimšanu novēršanai ir regulāra un savlaicīga zobārsta apmeklēšana. Veselības un skaistuma centrs “Adoria” nesen uzsācis strādāt ar atzītu zobu labošanas iekārtu “Sandman Futura”, kas padara zobu labošanas procesu vienkāršu, efektīvu un galvenais – nesāpīgu,” turpina Ieva Bērziņa.

“Sandman Futura” ir salīdzinoši jauna, patentēta un unikāla zobu labošanas un kopšanas iekārta, kuras pamatā ir abrazīvas gaisa plūsmas iedarbība uz bojātā zoba virsmu. Salīdzinot ar tradicionālajām zobu labošanas iekārtām, “Sandman Futura” ir vairākas priekšrocības – ārstējot bojāto zobu, nav nepieciešams veikt anestēziju, jo zobu labošanas procedūra nerada vibrāciju un spiedienu uz zoba audiem. Tāpat inovatīvā zobu labošanas iekārta nerada psiholoģisku spiedienu uz pacientu, jo zobu ārstēšana norit bez izteiktās skaņas, zobu labošanas un higiēnas process ir gandrīz nedzirdams.

“Izmantoju iespēju un apmeklēju zobārstu Veselības un skaistuma centrā “Adoria”, jo iepriekš nebiju apmierināta ar savu zobārstu. Lai gan sākumā biju nobijusies par gaidāmo vizīti, pēc zobārsta apmeklēšanas esmu ļoti apmierināta un gandarīta ar rezultātu. Ar zobārstu ļoti ātri izveidojās draudzīgs kontakts un vizītes laikā es ieguvu būtisku informāciju par savas mutes stāvokli un zobu veselību. Vajadzības gadījumā ar lielāko prieku atgriezīšos “Adoria” un pārliecinoši varu teikt, ka esmu atradusi savu zobārstu!”, atzīst skolotāja Rudīte Lasmane no Rīgas.

„Adoria” aicina rūpēties par zobu veselību ikvienu – gan bērnus, gan pieaugušos, tādējādi savlaicīgi izvairoties no nepatīkamām saslimšanām. Būsim atbildīgi par savu un savu tuvāko veselību – smaidīsim un baudīsim dzīvi!