Zobārste: mūsdienās zobu labošana ir nesāpīga, no tās nav jābaidās

Skaists smaids ir panākumu, labsajūtas un labas veselības priekšnoteikums, tas piešķir ārējam izskatam savu pievilcību un šarmu. Veselīga un dzīvespriecīga smaida pamatā ir regulāras rūpes par mutes dobuma veselību. Tomēr viens no faktoriem, kas var atturēt no zobārsta apmeklējuma ir laika gaitā radies stereotips, ka zobu labošana rada diskomforta sajūtu un sāpes. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārstes, mūsdienu tehnoloģijas un inovācijas zobu kopšanā ļauj padarīt zobus skaistus un veselīgus neizmantojot sāpīgas procedūras.

“Lai arī liela daļai iedzīvotāju joprojām nav aizmirsuši padomju laiku novecojušos, varētu teikt pat biedējošos, zobārstniecības kabinetus, laikam ejot arvien vairāk cilvēku sāk apzināties, ka tehnoloģijas attīstās ļoti ātri un zobārstniecības iestādes kļuvušas ne vien vizuāli pievilcīgas un uzrunājošas, bet arī zobu labošanas procedūras norit bez sāpēm un saspringuma. Mūsdienās ir pieejami profesionāli un zinoši zobu kopšanas speciālisti un daudzveidīga informācija par pareizu zobu kopšanu. Ļoti svarīgs priekšnoteikums zobu saslimšanu novēršanai ir regulāra un savlaicīga zobārsta apmeklēšana. Veselības un skaistuma centrs “Adoria” nesen uzsācis strādāt ar atzītu zobu labošanas iekārtu “Sandman Futura”, kas padara zobu labošanas procesu vienkāršu, efektīvu un galvenais – nesāpīgu”, stāsta veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste.

“Sandman Futura” ir salīdzinoši jauna, patentēta un unikāla zobu labošanas un kopšanas iekārta, kuras pamatā ir abrazīvas gaisa plūsmas iedarbība uz bojātā zoba virsmu.”Sandman Futura” ir paredzēts neliela zobu kariesa ārstēšanai, zobu pigmenta noņemšanai, pārkrāsojušos zobu rieviņu un neliela kompozīta un adhezīvo substanču noņemšanai no zoba virsmas. Salīdzinot ar tradicionālajām zobu labošanas iekārtām, “Sandman Futura” ir vairākas priekšrocības – ārstējot bojāto zobu, nav nepieciešams veikt anestēziju, jo zobu labošanas procedūra nerada vibrāciju un spiedienu uz zoba audiem. Tāpat inovatīvā zobu labošanas iekārta nerada psiholoģisku spiedienu uz pacientu, jo zobu ārstēšana norit bez izteiktās skaņas, zobu labošanas un higiēnas process ir gandrīz nedzirdams.

Visiem, kam līdz šim ir bijis grūti saņemties un spert soli pretim skaistam un koptam smaidam, vairs nav jābaidās, jo tehnoloģiju attīstība, apvienojumā ar profesionālu zobu speciālistu zināšanām, sniedz patiešām patīkamu rezultātu.

„Adoria” aicina savlaicīgi rūpēties par zobu veselību ikvienu – gan bērnus, gan pieaugušos, tādējādi izvairoties no nepatīkamām mutes dobuma problēmām, kā arī izmantot vecāku un bērna brīvo laiku, lai atnāktu un pārbaudītu zobu stāvokli, kā arī saņemtu konsultācijas, kas palīdzēs efektīvāk rūpēties par veselīgu smaidu.