Veikalu tīkls “top!” plāno ieviest īpašus stendus Latvijas produktu izcelšanai

Veikalu tīkls “top!” plāno ieviest īpašus stendus, kas izceltu Latvijā ražotos produktus, informē veikalu ķēdes «top!» līdzīpašnieks Edvīns Bergmanis.

Kā uzsver Bergmanis, īpašie stendi ir iespēja ne tikai izcelt vietējo ražotāju produkciju starp citām un padarīt to pamanāmāku pilsētu iedzīvotājiem un viesiem, bet arī veids kā atšķirties dažādos Latvijas reģionos. Ja katrā novadā tiktu izcelti tieši tur ražotā produkcija, tā būtu iespēja arī Latvijas viesiem vairāk ar to iepazīties, norāda Bergmanis.

Pirms ieviest stendus visos tīkla “top!” veikalos, tiks izvērtēta to darbība. Lai to paveiktu, pirmais šāda veida stends ir tapis “top” tīkla veikalā Limbažos ar nosaukumu «Ražots Limbažu novadā», kurā izvietota novadā ražotā produkcija.

Ar preču zīmi top! Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, no tiem 105 top! un 97 mini top!veikali, kuri pieder 17 vietējiem uzņēmumiem: SIA „Firma Madara 89”, AS „LPB”, AS „Diāna”, SIA „Lars Limited”, SIA „Gabriēla”, SIA „Dekšņi”, SIA „Mārksmens”, SIA „Madara 93”, SIA „AA & Co”, SIA „Krista – A”, AS „Roga – Agro”, SIA „ESSA”, SIA „G.A.L.”, SIA „Lekon”, SIA „Ogres Prestižs”, SIA „Pārtikas veikalu grupa” un SIA “Oregano”.