Valodu kursi – jauna iespēja pilnveidot sevi un savas zināšanas

Situācija darba tirgū un globālās pārmaiņas ir pierādījušas, ka valodu zināšanas kļūst arvien nozīmīgākas – tās paver iespējas gan uz jauniem karjeras izaicinājumiem, gan personīgās dzīves uzlabojumiem. Jaunas valodu zināšanas profesionālu speciālistu vadībā aicina apgūt arī “Valodu centrs”.

“Valodu centrs” piedāvā apgūt populārākas pasaules valodas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, šobrīd valodu kursu apmācības notiek, izmantojot Zoom programmu, taču, līdz ko situācija to ļaus, valodu kursus būs iespējams apgūt arī klātienē.

“Valoda kļūst arvien nozīmīgāka, jo arī pasaule kļūst arvien atvērtāka. Valoda – tā ir ne tikai personīgā bagātība, bet arī iespēja uzlabot savu labklājības līmeni un ļauties jauniem karjeras izaicinājumiem,” norāda “Valodu centra” pārstāvji.

Šobrīd ikvienam ir iespēja apgūt gan norvēģu valodas kursus, gan zviedru valodas kursus, atbilstoši Eiropas valodu prasmes A1–B1 līmenim.

Apmācības sniedz iespēju attīstīt kursu dalībnieku zināšanas par attiecīgo valodu un sabiedrības attiecībām. Ar dažādu tekstu un daudz dažādu uzdevumu palīdzību kursu dalībnieki strādās ar tēmām, kuras sniedz viņiem labākas zināšanas par valsts sabiedrību un lielāku valodas drošību.

Plašāka informācija >>> https://seminari.lv/seminars/kursi/