Ušakovs: “Rīgas Centrāltirgus” vadītājs saņēmis draudus

AS “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs esot saņēmis draudus, LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Viņš teica, ka Morozovs draudus veselībai un dzīvībai saņēmis pēc tam, kad paziņoja par plāniem sakārtot tirgus teritoriju un cīnīties pret nelikumībām “Rīgas Centrāltirgū”.

“Morozovs par saņemtajiem draudiem vērsies policijā,” atklāja Rīgas pašvaldības vadītājs.

Savukārt uz jautājumu, kurš Morozovam izteicis draudus, Ušakovs atbildēja, ka šādas atbildes varēs sniegt tikai policija, tādējādi neatklājot vainīgos.

Jau vēstīts, ka LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” ziņoja, ka nodokļos no tirgus miljoniem valsts saņem grašus, jo no nodokļu maksāšana izvairās gan lielie dārzeņu vairumtirgotāji, vidējā līmeņa tirgotāji, gan arī mazumtirgotāji.

Tirgotāji neuzrāda patiesos tirdzniecības apjomus, bet pati tirgošanās visbiežāk notiek bez kases aparātiem. Turklāt ziņas par inspektoru pārbaudēm tirgotājiem nopludina pats Centrāltirgus.

“Rīgas Centrāltirgus” jaunā vadība patlaban izstrādā plānu, lai izskaustu nelegālo preču apriti tirgū, kā arī labāk izsekotu pārdošanā nonākušās lauksaimniecības produkcijas izcelsmi.

Foto: RCT