Turpmāk “Facebook” piedāvās reaģēt uz ierakstiem ar “emociju” zīmēm

Neraugoties uz vairumu lietotāju pieprasījumu, sociālā vietne “Facebook” paziņojuši, ka neieviesīs “nepatīk” pogu. Tā vietā sociālā tīkla lietotājiem būs pieejamas jaunas “emocijas” zīmītes.

Jau vairākus gadus cilvēki ir jautājuši, vai “Facebook” jebkad domā ieviest pogu “nepatīk” un saziņas vietne vienmēr ir atbildējusi noliedzoši. Galvenokārt jau tāpēc, lai izvairītos no cilvēku pazemošanas sociālajā vietnē, kas parādītos līdz ar šīs pogas ieviešanu.

Lai arī šāda pogas ieviešana tika apsvērta, “Facebook” jau iepriekš skaidroja, ka “Facebook” mērķis ir pogu radīt tādā veidā, kas to padarītu par “empātijas” līdzekli, proti, drauga dzīvē atgadījies kaut kas skumjš un cilvēki ar pogu palīdzību varētu paust savu līdzjūtību, norādot, ka viņiem nepatīk, ka draugs bēdājas.

Beidzot “Facebook” nonācis arī līdz risinājumam un turpmāk uz ierakstiem varēs reaģēt ar sešām dažādām reakcijām, piemēram, paužot “dusmas”, “bēdas”, “smieklus” vai “pārsteigumu”.

Šobrīd reakcijas ieviestas tikai dažās valstīs, taču jau tuvāko nedēļu laikā jaunā iespēja būs pieejama visā pasaulē.

“Facebook” tika dibināts 2004. gadā, pateicoties Cukerbergam, kurš tolaik bija Hārvardas students. Sociālajā portālā ir reģistrējušies gandrīz 1,5 miljardi lietotāji, kuri tajā ielogojās vismaz reizi mēnesī.

Foto:geralt/https://pixabay.com/en/users/geralt-9301//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/