Tehnoloģiju kompānija “Apple” prezentēs jaunos iPhone modeļus

ASV tehnoloģiju kompānija “Apple” ceturtdien žurnālistiem izsūtījusi virtuālu uzaicinājumu uz pasākumu, kurš notiks 9. septembrī, kur paredzēts prezentēt jauno iPhone modeli un potenciāli jaunu versiju “Apple TV” sistēmai.

E-pasta uzaicinājums ietvēra krāsainu “Apple” logo ar teikumu “Hei Siri, dod mums mājienu”, atsaucoties uz “Apple” populāro digitālās balss palīgu.

Uzņēmums tradicionāli prezentē savus jaunos iPhone modeļus septembrī.

Tiek paredzēts, ka kompānija atklās savus jaunos iPhone 6s un iPhone 6 Plus S modeļus. Tāpat uzņēmums uzsāk modernizēt versijas uz esošajiem telefoniem, kuriem ir “S” modelis.

Mediju ziņojumi liecina, ka “Apple” gatavojas savam lielākajam ražošanas ciklam ar saviem jaunajiem telefona modeļiem. Tiek paredzēts, ka jaunajiem iPhone tiks piešķirta īpaša “Force Touch” tehnoloģija, padarot ekrāna skārienjūtību vēl nebijušu un viedu.

Tāpat analītiķi norāda, ka jaunajiem iPhone ir paredzēti ātrāki procesori. “Mēs paredzam, ka viņi pasākumā varētu prezentēt arī savu jauno iPad,” norādīja tehnoloģiju analītiķe Šenona Krosa.

Kad iPhone lietotāji jautājumu par uzaicinājumu uz pasākumu uzdeva programmai Siri, tā atmeta tādas atbildes kā: “Tu esi tik jauks, kad esi izmisis pēc informācijas” vai “Tev vajadzēs pagaidīt līdz 9. septembim. Pieļauju, ka biji viens no tiem bērniem, kas Ziemassvētkos zagās lejā, lai atvērtu dāvanas ātrāk, vai ne?”