Taksometru uzņēmuma „Lady Taxi” klientu skaits pieaudzis par 15%

Taksometru uzņēmuma „Lady Taxi” klientu skaits audzis par 15%, un šo pozitīvo tendenci biznesa attīstībā veicinājusi jaunu Toyota Corolla Verso automašīnu iegāde sadarbībā ar bankas Citadele meitas uzņēmumu „Citadele līzings un faktorings”, informē banka Citadele.

“Domājot par mūsu klientu ērtībām un labsajūtu, kopš jūnija sadarbībā ar banku Citadele atjaunojām autoparku ar Toyota Corolla Verso automašīnām. Šobrīd ar jaunajiem taksometriem Rīgas ielās brauc jau lielākā daļa mūsu taksometru vadītāju. Uzskatām, ka šis lēmums bija pareizā laikā, ko apliecina arī uzņēmuma darbības rezultāti – pēdējā mēneša laikā „Lady Taxi” klientu skaits ir audzis par 15%. Interesanti, ka jauno autoparku ir novērtējuši arī vīrieši. Ja agrāk „Lady Taxi” pakalpojumus vairāk izmantoja tieši sievietes, šobrīd mēs redzam, ka gandrīz puse klientu jeb 49% ir vīrieši un 51% sievietes,” atklāj „Lady Taxi” mārketinga direktore Linda Truksne.

„Lady Taxi” līzingā šovasar iegādājās jaunas Toyota Corolla Verso automašīnas, ar kurām klientus apkalpo galvenokārt Rīgā, un tās vada tikai sievietes. Īpaši „Lady Taxi” pakalpojumus novērtē vecāki, kuriem svarīgi šajos taksometros pieejamie bērnu un zīdaiņu sēdeklīši, kā arī bērnu pārvadāšana bez savas klātbūtnes.

“Mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšana ir viena no bankas Citadele prioritātēm, un mums ir gandarījums kreditēt šo vietējo uzņēmumu, kas veiksmīgi atradis savu vietu taksometru pakalpojumu piesātinātajā konkurencē. „Lady Taxi” ir labs piemērs, ka, skaidri definējot savas galvenās priekšrocības, dodot darbu profesionālām autovadītājām un pakāpeniski īstenojot uzņēmuma attīstības plānu, var palielināt savu tirgus daļu un finanšu plūsmu,” novērtē bankas Citadele meitas uzņēmuma „Citadele līzings un faktorings” valdes priekšsēdētājs Pēteris Plaudis.

Lai saviem klientiem nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu un komforta līmeni, sadarbībā ar izvēlētajiem partneriem „Lady Taxi” autoparku turpinās atjaunot ik pēc diviem gadiem.