Speciāliste: skaists un veselīgs smaids mūsdienās nav nekas neiespējams

Apburošs smaids padara cilvēku laimīgāku un dzīvespriecīgāku, kā arī piešķir ārējam izskatam savu šarmu. Ne velti ir radies teiciens – veselīgs smaids ir cilvēka skaistākais aksesuārs. Tomēr mūsu dabīgā zobu krāsa ne vienmēr ir tik balta, kā gribētos, lai kā arī censtos atmest pārmērīgu kafijas, tējas, tabakas lietošanu. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria Dent” zobārste Līga Štagere, mūsdienu tehnoloģijas un inovācijas zobu kopšanā ļauj padarīt zobus skaistus un veselīgus neizmantojot sāpīgas procedūras.

“Cilvēka zobu krāsu ietekmē dažādi faktori – mūsu ģenētika, medikamentu lietošana un pārtika. Tomēr mūsdienās ir pieejama plaša un daudzveidīga informācija par pareizu zobu kopšanu, kā arī pieejami profesionāli un zinoši zobu kopšanas speciālisti. Ļoti svarīgs priekšnoteikums kariesa un smaganu saslimšanu novēršanai ir zobu higiēnista regulāra un savlaicīga apmeklēšana. Pēdējā laikā viena no populārākajām zobu kopšanas procedūrām ir mutes dobuma higiēna ar jaunākās paaudzes ultraskaņas skeilera un smilšu strūklas aparātu. Procedūrā ietilpst zobu pulēšana ar profesionālo pastu un fluarizējošs gēls. Šī zobu kopšanas metode ļauj ievērojami uzlabot mutes dobuma stāvokli un redzēt rezultātu jau pēc pirmās zobu higiēnista vizītes,” turpina Līga Štagere.

Mutes dobuma higiēna ar ultraskaņas skeileri un smilšu strūklas aparātu notiek vairākos posmos. Sākumā tiek veikta zobu tīrīšana ar ultraskaņas skeileri, kas ļauj noņemt zobakmeni bez sāpēm un bez liekām problēmām. Pēc zobu attīrīšanas zobus pulē, kas piedod zobiem spīdumu un aizsargā tos no jauna aplikuma veidošanās. Fluorizējošais gēls stiprina zobu emalju un novērš kariesa rašanos, kas nodrošina ilgāku zobu veselību. Zobu higiēnas procedūra neaizņems daudz laika – vien 40 minūtes līdz 1 stundai. Higiēnas procedūras laikā Jūsu smaids kļūs baltāks, jo zobi tiks atbrīvoti no aplikuma un zobakmens.

Zobu higiēnu ir ieteicams veikt divas reizes gadā un vēlams pirms zobu ārstēšanas. Šī procedūra ir ļoti svarīga zobu un smaganu veselībai, jo cietais un mīkstais aplikums veidojas katram no mums un tajos vairojas baktērijas, kas ar savu darbību veicina zobu apkārtējo audu slimības.

“Adoria Dent” piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, turklāt šobrīd mutes dobuma higiēnai ar ultraskaņas skeileri un smilšu strūklas aparātu ir pieejama īpaša cena – vien EUR 35. Ja kādam no pacientiem ir nepieciešams veikt arī zobu labošana, “Adoria” piedāvā īpašu 20% atlaidi visiem zobu labošanas pakalpojumiem, kā arī pilnībā bez maksas tiek sastādīts zobu terapijas plāns.