Speciāliste: lai uzlabotu pašsajūtu un fizisko formu, būtiski atbrīvot ķermeni no ikdienas saspringuma un uzkrātās spriedzes

Pienākot pavasarim, katra sieviete vēlas uzlabot savu fizisko formu un pašsajūtu, tomēr nereti ikdienas straujajā ritmā atrast laiku rūpēm par sevi kļūst arvien sarežģītāk. Ikdienas steiga, stress, uztraukumi un problēmas bieži vien rada cilvēkos nemieru, sasprindzina nervus un muskuļus, tas traucē gan dienas darbos, gan nakts mierā. Lai izvairītos no šādu negatīvu apstākļu ietekmes, būtiski meklēt veidus, kā relaksēties un atslābināties. Masāžas ir viens no veidiem, ar kuru palīdzību ir iespēja atbrīvoties no šīm problēmām, kā arī būtiski uzlabot ķermeņa formu, pašsajūtu un sagatavoties vasaras sezonai.

Kā norāda Veselības un skaistuma centra “Adoria” speciāliste Sandra Dēliņa, tiek piedāvātas dažāda veida masāžas. Pretcelulīta masāža īpaši pieprasīta kļūst tuvojoties vasaras sezonai, jo sievietes sāk pievērst lielāku uzmanību savam izskatam. Šajā masāžā tiek izmantota termoaktīva maska problēmzonām, respektīvi, masāžas laikā ķermeņa āda tiek sagatavota maskas uzlikšanai, āda tiek attīrīta ar skrubja palīdzību un tālāk uz ķermeņa problēmzonām, kas visbiežāk ir kājas, sāni, sēžas rajons un vēders, tiek uzklāta intensīvas iedarbības pretcelulīta maska. Tā iedarbojas uz zemādas taukaudiem, tos šķeļot, kā arī izvada lieko šķidrumu no organisma, ar tās palīdzību arī tiek tiek aktivizēta asinsrite un tonizēti audi, padarot pašu ādu un zemādas audus stingrus un gludus, kas ķermeni kopumā padara tvirtu un sagatavo sezonas atklāšanai. Procedūras beigās tiek veikta arī manuālā masāža, kuras laikā klients relaksējas.

Masāžas ir efektīvs un universāls veids, kas sniedz iespēju relaksēties, kā arī uzlabo fizisko formu, nostiprina ādas elastīgumu un atbrīvo no saspringuma muskuļos, turklāt, par to parūpējas profesionāls masieris, kas jūt katra ķermeņa specifiskās saspringuma zonas un spēj ķermeni no tām atbrīvot. Masāža ir ārstniecisks process, ar tās palīdzību tiek gan atjaunota fiziskā pašsajūta, gan sakārtotas domas. Tā ir negatīvā enerģija, uzkrātā spriedze, ko masieris spēj izvadīt no cilvēka ķermeņa, izmantojot dažādas roku kustību tehnikas, tāpēc cilvēki bieži vien pēc šīm procedūrām aiziet ar pavisam citu pašsajūtu, kā atnākuši. Ikdienas spriedze un negatīvā enerģija ir noņemta, cilvēks ir atradis laiku sev un uzkrājis jaunus spēkus, turpina Sandra Dēliņa.

Masāža ir viena no efektīvākajām tautas dziedniecības metodēm. Ja tā veikta profesionāli, ar tās palīdzību iespējams ārstēt visdažādākās slimības. “Adoria” piedāvā ārstnieciskās mugurkaula, pleca un kakla daļas, krūšu daļas, jostas krustu daļas, roku, kāju, kā arī vienas rokas un kājas masāžu rehabilitācijas procesā. Tāpat veselības un skaistuma centrs piedāvā arī sejas kosmetoloģisko masāžu, kā arī cita veida masāžas, vispārējo ķermeņa masāžu, relaksējošo pēdu masāžu, galvas masāžu, grūtnieču masāžu, kā arī kosmētiskās masāžas – pretcelulīta masāžas u.c.

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju un ne tikai.