Sony paplašina vlogu kameru klāstu ar jauno ZV-1F modeli radošai jaudai

Kompānija Sony paziņo par jauno vlogu kameru ZV-1F satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt kvalitatīvus attēlus un video. Kabatas izmēra kamera ir optimizēta, tajā ir pieejamas vairākas ērti lietojamas funkcijas un iestatījumi radošu efektu nodrošināšanai, uzlabotas savienojamības iespējas un integrētas Sony labākās tehnoloģijas, lai ar kameru radītais saturs izceltos.

Kamera radošās jaudas palielināšanai

Vlogu kamerai ZV-1F ir īpašs platleņķa 20mm F2.0 objektīvs, lai lietotājs varētu uzņemt optimālas pašbildes un video šajā skatā. Objektīvam ir plašs redzes lauks, lai kadrā optimāli varētu iekļaut arī fonu. Vloga kamera piedāvā arī fona bokeh efektu gan fotogrāfijās, gan video, lai vēl vairāk izceltu objektu vai radītu maigāku kadra noskaņu.

Gan fotoattēlos, gan video var izmantot Soft Skin Effect funkciju, kas izlīdzina un samazina grumbas un rada dabiska ādas toņa efektu, toties Face Priority AE funkcija automātiski pielāgo spilgtumu, lai varētu skaidri saskatīt sejas arī situācijās, kad mainās gaisma.

ZV-1F modelim ir augstas precizitātes fokuss un Eye AF automātiskā fokusa funkcija gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, kas ļauj autofokusam fiksēt seju un acis, nenovirzoties uz citiem objektiem. Lietotāji var viegli mainīt šos iestatījumus, izmantojot kameras skārienekrānu.

Jaunajai kamerai darbojoties aktīvajā režīmā, ir pieejama arī attēla stabilizācija, lai uzņemtais saturs būtu vienmērīgs, toties funkcija Creative Look sniedz lietotājiem iespēju radīt saturu jau uzreiz kādā no 10 radošajiem režīmiem, lai ar toņiem, spilgtumu un krāsu intensitāti radītu kadra atmosfēru un nebūtu nepieciešams rediģēt attēlus vai video pirms to koplietošanas.

Kamerai ZV-1F ir arī S&Q režīms, kas ļauj filmēt gan palēninājumā ar piecreiz lēnāku ātrumu, gan ātru kustību ar sešdesmit reizes lielāku kadru ātrumu, lai sasniegtu vēlamo efektu.

Vloga saturam ir nepieciešama arī augstas kvalitātes skaņa – virzien 3 kapsulu mikrofons un vēja aizsargs nodrošina skaidru balss ierakstu un samazina troksni vējā.

Vienkārša un kompakta

Šī vlogu kamera ir izstrādāta ērtai lietošanai un radoša satura veidošanai. Tā sver tikai apmēram 229 gramus un ir pietiekami kompakta un ērta ikdienā, to var nēsāt visur līdzi. Šim modelim ir arī maināma leņķa LCD skārienekrāns, kurā var mainīt kameras funkcijas un iestatījumus.

Jaunajā vlogu kamerā ir iestrādāta Bokeh Switch poga, kas ļauj lietotājiem ātri pārslēgties uz fona bokeh efektu, kad viņi vēlas izcelt seju, pat video ierakstīšanas laikā. Kamerai ir arī iestatījums Product Showcase, kas ļauj lietotājiem nemanāmi pārslēgt fokusu no sejas un tuvplāniem — lieliski piemērots, lai veidotu produktu apskatus un atsauksmju video.

ZV-1F ir arī automātiskais taimeris, un kameras korpusā ir iestrādāta ierakstīšanas lampiņa, lai padarītu video satura uzņemšanu vēl vienkāršāku.

Savienojamība un kameras aksesuāri

Sony jaunā viedtālruņa lietotne Imaging Edge Mobile Plus™ ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar kameru, izmantojot Bluetooth vai Wi-Fi, tādējādi lietotājs uzņemto saturu var viegli pārsūtīt uz viedtālruni un pēc tam augšupielādēt sociālajos tīklos. Lietotāji var pat atzīmēt kadrus, kurus vēlas publicēt, izmantojot kadru atzīmes uzņemšanas laikā, kā arī izgriezt un pārsūtīt uz viedtālruni konkrētus 15, 30 vai 60 sekunžu klipus, kuru garums jau bez papildus apstrādes atbilst sociālo platformu standartiem.

Lietotnē var kontrolēt vairākus kameras iestatījumus, redzēt ZV-1F akumulatora līmeni un atlikušo atmiņas ietilpību, kā arī ir iespēja vadīt kameru attālināti.

Izmantojot programmas video konferencēm un savienojot kameru ar datoru vai viedtālruni caur USB, lietotāji ZV-1F var izmantot kā augstas veiktspējas tīmekļa kameru tiešraides straumēšanai.

Jaunais modelis ir saderīgs ar GP-VPT2BT fotografēšanas rokturi un tā bezvadu tālvadības pulti, kas piedāvā tālummaiņas, ierakstīšanas un citu funkciju vadību. Rokturi var pārveidot arī par nelielu statīvu stabiliem brīvroku kadriem. Lai iegūtu skaidru, augstas kvalitātes skaņu, kamerai var pieslēgt ārējo mikrofonu.

Domājot par ilgtspēju

ZV-1F ir izstrādāts ar videi draudzīgām tehnoloģijām, lai nodrošinātu ilgtspējīgu nākotni. Kameras korpusā un komplektācijā iekļautajos piederumos ir izmantoti pārstrādāti materiāli, tostarp SORPLAS™ pārstrādātā plastmasa. Iepakojumā tiek izmantoti augu izcelsmes materiāli, lai samazinātu plastmasas iepakojumu ietekmi uz vidi.

Cena un pieejamība

Jaunā ZV-1F vlogu kamera būs pieejama 2022. gada oktobrī pie autorizētiem Sony produktu izplatītājiem.
Jaunā modeļa aptuvenā cena būs 655 eiro.