Šogad pieprasītākās Ziemassvētku dāvanas – dāvanu kartes veselībai un skaistumkopšanai

Ziemassvētku laiks lielai daļai iedzīvotāju saistās ne tikai ar izgreznotām eglītēm, Ziemassvētku koncertiem, bet arī, protams, ar iepirkšanās drudzi, kad ikviens steidz iegādāt sev tuvajiem tās piemērotākās dāvanas. Pareizā pārsteiguma izvēle ne vienmēr ir vieglākais darbs, jo mūsdienu plašais piedāvājums ļauj apjukt pat viskonservatīvākajam pircējam. Tomēr, kā noskaidrojies pētījumu centra “Pontus Dati” veiktajā aptaujā, vairums iedzīvotāju šogad saviem mīļajiem izvēlējušies dāvināt kādu no skaistumkopšanas vai veselības kūrēm, iepriecinot viņus ar iespēju relaksēties un stiprināt veselību.

Aptaujātie iedzīvotāji uzsvēra, ka savu tuvinieku labsajūta ir vissvarīgākā, tāpēc arī dāvanu izvēle nākusi par labu kādai no ķermeņa kopšanas procedūrām, relaksējošai masāžai, vai sporta kluba abonementam, kas spējot iepriecināt vairāk nekā, piemēram, dārgas – taustāmas mantas pasniegšana.

Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” vadītāja Ārija Bušmane, Ziemassvētku laikā ievērojami pieaug pieprasījums pēc dažādām sejas un roku kopšanas procedūrām, dažādām relaksējošām masāžām un citām skaistumkopšana kūrēm, kas skaidrojams ar to, ka savas dāmas svētkos vēlas iepriecināt ne tikai mīļotie vīrieši, bet arī draudzenes, mammas un citi tuvie radinieki. Mūsdienu dinamiskais ritms un nepārtraukta atrašanās kustībā izsauc ne tikai spēku izsīkumu, bet arī rada nogurumu, pārslodzi, garastāvokļa svārstības, stresu, muskuļu saspringumu un citas neērtības. Turklāt, kas var būt svarīgāks par otra cilvēka labsajūtu?

Dāvanu kartes dažādām skaistumkopšanas procedūrām ir lieliska iespēja sievietei uzdāvināt patiesu prieku un atslodzi no ikdienas steigas, piedāvājot dāmai sevī atmodināt sievišķību un maigumu. Dāvanu kartes veselības un skaistuma centrā “Adoria” ir iespējams iegādāties sev izvēlētajā summā, Aleksandra Čaka ielā 70-3 – skaists noformējums un nozīmīga pievienotā vērtība – dāvana, kuru neaizmirst! “Adoria” tālrunis 67315000, e-pasts: info@adoria.lv

adoria davanu karte

 

 

 

 

 

 

 

 

Savukārt, sporta un fitnesa kluba “Reaktors” treneris Aivars Visockis atzīst, ka pastiprināta interese par sporta kluba abonementiem parādās jau rudens sākumā, kad cilvēki steidz cīnīties ar rudens drēgnuma radīto sajūtu, jo, kā zināms, sportiskās aktivitātes palīdz vairot laimes sajūtu, kā arī uzlabo fizisko un garīgo veselību. Tas arī esot viens no faktoriem, kāpēc sporta kluba abonements ir labākā dāvana sev un sev tuvajiem. Viens no galvenajiem nosacījumiem jaunu sportisko rezultātu sasniegšanā ir motivācija, tāpēc sporta un fitnesa klubs “Reaktors” novēl visiem jaunajā gadā saglabāt šo mērķtiecību un piedzīvot vēl nebijušas emocijas.

Daudziem svētku laiks saistās ar jaunu apņemšanos un nereti pirmais solis uz jaunu dzīvi ir tieši saistīts ar veselības uzlabošanu. Ziemassvētkos uzdāvinot otram dāvanu karti iespējai sportot, saņēmējam rodas iespēja Jauno gadu patiešām iesākt piepildot savu mērķi un sniedzot veselības lādiņu savam organismam. Palīdzi šajos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā kādam spert šo izšķirošo soli, lai uzlabotu veselību un piepildītu savus sapņus par atlētisku augumu – Rīgā draudzīgākā un populārākā Sporta kluba ”Reaktors” dāvanu kartes (par jebkādu summu) iespējams iegādāties klubā – Toma ielā 4, netālu no t/c Mols. Tālrunis 67509210, e-pasts: reaktors@reaktors.lv

reaktors davanu karte

 

 

 

 

 

 

 

Nedrīkst aizmirst, ka Ziemassvētki ir sirsnības, mīlestības un labestības svētki, tādēļ draugi un radinieki jāpārsteidz ar kaut ko patiešām personalizētu un noderīgu – atbilstoši katra personībai un nepieciešamībām. Iepriecināsim savus mīļos, palutinot viņus ar skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas piedāvājumiem!