Šobrīd tikai labas atsauksmes par īpašumu pārdošanu bez starpniekiem

1180 skatījumi

Nekustamā īpašuma tirgus šobrīd piedzīvo lielu aktivitāti, taču arvien mazāk cilvēku šodien izvēlas savu nekustamo īpašumu pārdot ar mākleru starpniecību – daudzi atzīst, ka nevēlas maksāt lielus procentus starpniekiem un labāk izvēlas pārdot īpašumu pašu spēkiem, kas, kā zināms, nereti gan var paildzināt pārdošanas procesu. Tieši šo iemeslu dēļ īpašu uzmanību izraisījusi Latvijas lielāko nekustamo īpašumu – māju, zemes un mežu īpašnieku – radīta investīciju programma “Bez starpniekiem”, kas ļauj īpašniekiem savu īpašumu pārdot bez nekustamā īpašuma brokeru iesaistes.

Kā atzīst “Bez starpniekiem” projektu direktors Valdis Muižnieks, lai veiksmīgi pārdotu nekustamo īpašumu, nepieciešamas specifiskas zināšanas par juridiskajām niansēm, nekustamā īpašuma tirgu un vēl citas prasmes veiksmīga darījuma norisei. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki meklē mākleru palīdzību, taču nereti vien arī tie nespēj pilnvērtīgi veikt uzticēto darbu vai prasa pārāk lielus procentus.

““Bez starpniekiem” ir iespēja ikvienam pārdot savu dzīvokli, māju, mežu vai zemi daudz ātrāk un ērtāk, nemaksājot ne liekus procentus, ne arī apgrūtinot sevi ar komunikāciju ar starpnieku. Tas ir piemērots risinājums arī cilvēkiem, kas šaubās, ka pašu spēkiem spēs pārdot savu īpašumu vai nevēlas paši kārtot visas ar darījumu saistītās nianses,” uzsver V. Muižnieks.

Muižnieks atzīst, ka “Bez starpniekiem” līdz šim saņēmis tikai pozitīvas atsauksmes, ko viņš saista ar faktu, ka nekustamā īpašuma pārdošana norit daudz ātrāk un bez liekām izmaksām.

Inese no Liepājas novembra vidū ar “Bez starpniekiem” palīdzību pārdevusi māju:”“Bez starpniekiem” es izvēlējos dēļ tā, ka nekustamā īpašuma mākleri man nekad nav izraisījuši lielu uzticību. Protams, apsvēru arī šādu nekustamā īpašuma pārdošanas scenāriju, taču ieraugot “Bez starpniekiem” reklāmu, izlēmu sazināties, jo piedāvājums likās ļoti saistošs. Pateicoties “Bez starpniekiem” īpašumu izdevās pārdot samēra ātri.”

“Bez starpniekiem” iegādāsies jūsu nekustamo īpašumu, parūpējoties par visu dokumentu sakārtošanu un citām juridiskām niansēm – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. “Bez starpniekiem” iegādāsies jūsu īpašumu arī tad, ja tam ir apgrūtinājumi, tai skaitā, ja tas ir ieķīlāts, tam ir parādi, par to ir nenomaksāts kredīts, tas ietilpst kopīpašumā vai arī tam ir kādas citas tehniskas problēmas.

Plašāka informācija >>> https://infolapa.lv/bez-starpniekiem