Šobrīd īpaši aktuāls – seminārs “Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemērošana lauksaimniecībai”

Ņemot vērā neskaidrības ap lauksaimnieku grāmatvedības uzskaiti, lielu uzmanību izpelnījies Nodokļu likumdošanas izglītības centra rīkotais praktiskais seminārs “Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemērošana lauksaimniecībai”, kas norisināsies 15. novembrī.

“Lai arī Latvijā arvien vairāk pieaug mazo un vidējo lauku saimniecību, zināmu šķērsli aizvien sagādā nepietiekama grāmatvedības uzskaite. Arī saimniecībām ir svarīgi sekot līdzi saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaitei, kontu apgrozījuma pārskatam, debitoru un kreditoru pārskatiem, likumdošanā noteiktās pievienotās vērtības nodokļa atskaitei un uzskaites reģistriem, kā arī citiem svarīgiem, ar grāmatvedību saistītiem jautājumiem,” norāda Nodokļu likumdošanas izglītības centrā.

Lai sniegtu plašāku ieskatu par grāmatvedību lauksaimniecības nozarē, ikvienam ir iespēja piedalīties praktiskajā seminārā, kura ietvaros būs iespēja uzzināt visu par saimnieciskās darbības formām, pievienotās vērtības nodokli, akcīzes nodokli degvielai, uzņēmumu ienākuma nodokli, ES atbalstu, iedzīvotāju ienākuma nodokli, kompensācijām utt.

Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli. Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59.

Plašāka informācija par semināru >>> https://www.registreties.lv/nodoklu-piemerosana-lauksaimniecibai

Publicitātes materiāls