Šlesers: Pietiek būt par kalpiem savā zemē, pietiek klanīties visu priekšā!

Plašākai sabiedrībai beidzot pieejama politiķa Aināra Šlesera aģitācijas avīze, kurā viņš norādījis, ka Latvijas politikā atgriezies, jo Latvijai ir vajadzīgs līderis, kurš ir spējīgs ieviest valstī kārtību. Pēc viņa sacītā, Latvijai vajadzīgs līderis, kurš ir gatavs skaidri pateikt: pietiek būt par kalpiem savā zemē, pietiek klanīties visu priekšā! Latvijai ir jākļūst par bagātu un attīstītu valsti!

“Latvijai ir visas iespējas tādai būt. Mēs atrodamies ļoti izdevīgā pasaules vietā. Mums ir strādīgi un izglītoti cilvēki. Beidzot ir jāpatriec Kariņa valdība un jābeidz aizņemties! Latvijas valsts ārējais parāds pārsniedz 14 miljardus (!!!) eiro. Pietiek līst parādos! Aizņemšanās vietā ir vajadzīga attīstība. Latvijai ir vajadzīgs tāds līderis, kurš nodrošina attīstību. Kurš ir spējīgs pacelt Latvijas ekonomiku. Kuram ir pieredze, zināšanas un spējas, lai to izdarītu,” norādīja Šlesers.

Pēc viņa teiktā, Latvijai ir skaidri jāpasaka visai pasaulei, ka tās galvenais princips vienmēr būs – LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ! Tāpat kā to teica Donalds Tramps – America First (Amerika pirmajā vietā): “Latvijas tautas interesēm beidzot ir jābūt pirmajā vietā Latvijas politikā!”

Viņš pauda gatavību uzņemties jaunās valdības veidošanu: “Esmu gatavs izveidot profesionāļu valdību. Esmu gatavs tikties ar visiem pasaules līderiem un aizstāvēt Latvijas intereses. Esmu gatavs kopā ar Latvijas labākajiem un gudrākajiem cilvēkiem, ar Latvijas patriotiem attīstīt Latviju tā, lai Latvija kļūtu par veiksmīgu valsti, kuru dēvētu par jauno Eiropas ziemeļu Dubaiju.”

Runājot par to, kas ir jāizdara, lai Latvija kļūtu par veiksmīgu un bagātu valsti, Šlesers norādīja, ka Latvijas cilvēki jau sen ir pelnījuši dzīvot bagātā un attīstītā valstī: “Cilvēki grib dzīvot un strādāt, taču valdība tagad to praktiski neļauj ar dažādiem nepamatotiem ierobežojumiem un augstiem nodokļiem. Es ierosinu, lai nekustamā īpašuma nodoklis tiek atcelts un mazais bizness tiktu atbrīvots no nodokļiem vispār. Mēs atradīsim kā šo naudu kom pensēt pašvaldībām no valsts budžeta ieņēmumiem citā veidā. Jo cilvēki vairāk cels un būvēs, gribēs sev lielākas mājas un dzīvokļus, ja nebūs vairs jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis. Mans piedāvājums ir tāds, ka individuālajiem komersantiem vairs nebūs jāmaksā nodokļi. Ne iedzīvotāja ienākuma nodoklis, ne uzņēmuma ienākuma nodoklis. Nebūs jāalgo grāmatveži. Nebūs jātērē nauda un laiks birokrātijai. Cilvēki varēs strādāt un pelnīt naudu ar to, ko vislabāk prot darīt. Izejot no konkrētiem ienākumiem, komersants varēs veikt tikai vienreizēju patenta maksu gadā, es piedāvāju – 10% no ienākumiem. Cilvēki varēs mierīgi gulēt, jo būs nokārtojuši saistības ar valsti, tikmēr nodokļu ieņēmumi budžetā no tā pieaugs, jo vairs nebūs motivācijas slēpt ienākumus, toties būs motivācija godīgi strādāt, jo varēs nopelnīt.”

Viņš turpināja, ka “ienākumi budžetā atgriezīsies caur PVN, cilvēkiem tērējot savu godīgi nopelnīto naudu. Kā ministrs esmu jau pierādījis, ka var būtiski palielināt ienākumus budžetā, samazinot uzņēmuma ienākuma nodokli, kā notika manā laikā. Diemžēl vēlāk nodokļi tika celti. Tie atkal ir jāsamazina un mazajiem uzņēmējiem jāatceļ vispār.”

Tāpat viņš norādīja, ka Latvijas valdībai ir jāizveido spēcīga nacionālā attīstības banka, kas palīdzētu attīstīt nacionālo biznesu tā, lai vietējie uzņēmēji kļūtu par vadošajiem Latvijā un lai viņi spētu iekarot ārvalstu tirgus.

Viņš savai komandai aicina pievienoties cilvēkus, kuri vēlas, lai Latvija būtu bagāta un attīstīta valsts, cilvēkus, kuri negrib, lai mūsu bērniem un mazbērniem būtu jādzīvo ar 15 miljardu eiro parāda nastu, ko ir sarūpējusi Kariņa valdība, cilvēkus, kuri grib, lai Latvijai beidzot būtu profesionāla Saeima un valdība, kas spēj pieņemt lēmumus, neslēpjoties aiz ierēdņu mugurām.

Foto: F64