Šlesers: Kariņa valdība runā par “gudro ražošanu”, bet nekādu reālu izaugsmes plānu nepiedāvā

Kamēr Kariņa-Levita režīms runā par gudro ražošanu, tūkstošiem Latvijas pilsoņi aizbrauks strādāt uz Angliju, ir pārliecināts politiķis Ainārs Šlesers.

Lai arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš paudis, ka valsts kopējai ekonomiskās attīstības vīzijai ir jābūt vērstam uz tautsaimniecības gudru reindustrializāciju, kas stiprinātu valsts ekonomiku ilgtermiņā un ļautu veicināt algu līmeņa kāpumu, kā arī iedzīvotāju labklājību, Šlesers norādīja, ka Kariņa pieminētā “gudrā ražošana” joprojām nav redzama.

“Kur ir valdības rīcība? Kur ir gudrās darbavietas? Cilvēki ir tikai pamanījuši “gudro stabiņu mazgāšanu” par 13 eiro + PVN,” uzsvēra Šlesers.

Tāpat, pēc viņa teiktā, Kariņš turpina iznīcināt tranzīta nozari. “Satiksmes ministrs Tālis Linkaits lepojas ar kaut kādu veiksmīgu ostu reformu, lai gan patiesībā reformas rezultāts ir iznīcināta Latvijas tranzīta nozare,” piebilda politiķis.

Jau iepriekš Šlesers norādīja, ka “Kariņa valdība runā par “gudro ražošanu”, bet reāli nepiedāvā nevienu konkrētu Latvijas ekonomikas izaugsmes plānu”: “Latvija dzīvo no pabalstiem/Eiropas Savienības fondiem un kredītiem. Tāds ir sausais atlikums no Kariņa-Levita sasniegumiem.”

Foto: Valsts kanceleja