Siliņa: Valdības komanda strādās tā, lai Latvijas cilvēki justu, ka valsts strādā viņu labā

Mana valdība strādās, lai Latvijas nākotnei ticētu arī mūsu jaunā paaudze, uzrunājot Saeimu, sacīja premjerministra amata kandidāte Evika Siliņa (JV).

“Saņemot jūsu uzticību, rūpēšos, lai katrs valdības darbs būs vērsts tieši uz šādu mērķi – lai mūsu iedzīvotāji justu, ka uzlabojas valsts sniegto pakalpojumu kvalitāte, ka Latvija kļūst pretimnākošāka, cilvēcīgāka un taisnīgāka,” uzsvēra Siliņa.

Tāpat viņa norādīja uz to, ka viņas valdības prioritāte būs Latvijas drošība. “Kamēr vien mums kaimiņos būs agresors, Latvijas valdības pirmā prioritāte būs drošība, un šeit nebūs nekādu atkāpju. Mēs neapstāsimies, neminstināsimies un nenovirzīsimies no mūsu aizsardzības spēju stiprināšanas kursa,” sacīja Siliņa.

“Mans darbs būs vērsts uz to, lai uzņēmējs justu, ka viņu neapgrūtina ar lieku birokrātiju. Skolēns justu, ka viņš saņem izglītību, ar kuru var konkurēt gan vietējās, gan ārvalstu augstskolās. Cilvēks, kas piedzīvo vardarbību, justu, ka valsts grib un spēj viņu pasargāt. Ka pacients redz, ka rindas kļūst īsākas, ka katrs seniors redz un jūt, ka kļūst sociāli aizsargātāks. Lai vienkārši katra ģimene sajustu, ka tā ir Latvijai vajadzīga,” akcentēja Ministru prezidenta amata kandidāte.

Viņa norādīja: “Mana valdība strādās, lai Latvijas nākotnei ticētu arī mūsu jaunā paaudze. Tie ir cilvēki, kuri ieguvuši pasaules pieredzi, zina valodas, mācījušies ārvalstu universitātēs, un arī grib būt sabiedriski un politiski aktīvi.”

“Ja saņemšu jūsu uzticību, es svinīgi solu strādāt, lai godprātīgi sekotu Atmodas ideāliem, vairotu cilvēku uzticību mūsu valstij, lai pieaugtu Latvijas iedzīvotāju labklājība, un katrs cilvēks justu, ka Latvijā ir vienādi noteikumi visiem, un katram ir iespēja piepildīt savu potenciālu,” sacīja Siliņa.

Kā zināms, šobrīd Saeima ārkārtas sēdē balso par Evikas Siliņas piedāvāto Ministru kabineta sastāvu. Lai valdību apstiprinātu, par to jānobalso vairākumam klātesošo deputātu.

Saeimai jāapstiprina jauns Ministru kabinets, jo šī gada 14.augustā Krišjānis Kariņš paziņoja par atkāpšanos no Ministru prezidenta amata, un līdz ar to viņa vadītā valdība uzskatāma par atkāpušos. Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs ir aicinājis Eviku Siliņu kā Ministru prezidenta amata kandidāti sastādīt Ministru kabinetu.

Foto: Saeimas kanceleja