“Samsung” aicina visus klientus pārtraukt lietot “Galaxy Note 7” viedtālruņus

Starptautiskais Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics Co.” apturējis viedtālruņu “Galaxy Note 7” ražošanu, apstiprinājis pats uzņēmums. Kompānija arī aicina visus klientus nekavējoties pārtraukt lietot šo ierīci.

Atsaucoties uz anonīmu amatpersonu, Dienvidkorejas ziņu aģentūra “Yonhap” pirmdien ziņoja, ka uzņēmums “Samsung Electronics Co.” apturējis viedtālruņu “Galaxy Note 7” ražošanu. Šo ziņu apstiprinājis arī pats uzņēmums.

Septembra sākumā uzņēmums bija spiests no tirdzniecības atsaukt “Galaxy Note 7”, jo atklājies, ka to baterijas var uzliesmot un uzsprāgt. Šis lēmums tika pieņemts pēc vairākiem gadījumiem ASV un Dienvidkorejā, kad šie viedtelefoni uzlādes laikā “eksplodēja”.

Saistībā ar nedrošajiem akulumatoriem septembrī kompānija jau atsauca 2,5 miljonus “Galaxy Note 7” tālruņus, kā arī solīja tos apmainīt pret jauniem modeļiem. Šis process tika apturēts, jo problēmas konstatētas arī apmaiņai paredzētajos viedtālruņos.

Dienvidkorejas ziņu aģentūra “Yonhap” pirmdien vēstīja, ka “Samsung Electronics” pārtraucis viedtālruņu ražošanu un lēmumu pieņēmis sadarbībā ar Dienvidkorejas, ASV un Ķīnas patērētāju tiesību aizsardzības dienestiem.

Oficiālajā paziņojumā, kompānija aicina patērētājus pārtraukt lietot Galaxy Note un izslēgt viedtālruņus.

Pašlaik kompānijā notiek oficiāla izmeklēšana.