Rīgā notiks apvienotais nodokļu likumdošanas seminārs

Rīgā notiks apvienotais nodokļu likumdošanas seminārs

Rīt, 6. oktobrī, Hotel “TIA” telpās notiks apvienotais seminārs – konsultācija, kurā klātesošie varēs rast atbildes uz jautājumiem par nodokļu optimizācijas iespējām, PVN izmaiņām likumdošanā, darbinieku atalgojumu un citiem ar nodokļu likumdošanas izmaiņām saistītajiem jautājumiem.

Pateicoties Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) atbalstam, rasta iespēja valsts, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem semināru apmeklēt par zemāku cenu, tādējādi ietaupot līdzekļus un iegūstot plašu informāciju un atbildes uz tieši viņiem interesējošiem jautājumiem.

Seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi, kā visu nodokļu optimizācijas iespējas, PVN izmaiņas likumdošanā, darbinieku atalgojums (atvaļinājumi, komandējumi), mikrouzņēmumu nodoklis un iespējas nodokļu problēmu risināšanai un daudz kas cits. Semināra laikā lektore un nodokļu konsultante J.Neilande atbild arī uz semināra apmeklētāju padziļinātiem jautājumiem un izskata individuālus nodokļu aprēķina / nomaksas gadījumus.

Plašāk ar semināra saturu iespējams iepazīties šeit: http://ejuz.lv/seminars

Semināru vadīs sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste un LR Saeimas budžeta un finanšu komisijas un LR Ekonomikas ministrijas Mikronodokļa likuma izstrādes darba grupas dalībniece Jadviga Neilande. Semināri tiek veidoti konsultāciju formātā, tādējādi dodot plašākas iespējas semināra apmeklētājiem iegūt tieši to informāciju, kas nozīmīga viņiem, izdiskutēt konkrētus gadījumus un rast tūlītējus risinājumus.

“Grāmatveži, finanšu speciālisti, kā arī uzņēmumu vadītāji, kas apmeklējuši kādu no NLIC semināriem, novērtē individuālo pieeju un pasniedzēju kompetenci un spēju iedziļināties katra uzņēmuma problēmās. Tāpat augstu tiek vērtēta semināru elastība, padziļināti ļaujot ieskatīties jautājumos, kas būtiski konkrētajiem apmeklētājiem,” norāda NLIC pārstāve Baiba Rozentāle.

Seminārs norisināsies 6. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:30 Hotel “TIA” telpās Kr. Valdemāra ielā 63, Rīgā.

Lai pieteiktos dalībai semināra, interesenti aicināti rakstīt uz nodokli@hotline.lv vai zvanīt 29948182.