Pieprasījums pēc Latvijas Grāmatvedības kluba apliecina – grāmatveži ir ieinteresēti savu zināšanu un prasmju pilnveidošanā

Latvijas Grāmatvedības klubs (LGK), kas veiksmīgi darbojas jau mēnesi, joprojām ir atvērts jauniem dalībniekiem. Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) kopā ar Neilandes nodokļu konsultācijām šobrīd, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam, sniedz iespēju uzņēmumiem un organizācijām pieteikties Latvijas Grāmatvedības klubā ar gandrīz 900 eiro atlaidi gada dalības maksai. Īpašā iespēja spēkā līdz 28. februārim.

Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem atsvaidzināt teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un pilnveidotu to prasmi pareizi interpretēt likuma normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. Kā atzīst LGK dalībnieki, ieguvums tik tiešām ir neizmērojams un tas sniedz daudz lielāku pārliecību, prasmes un aizrautību grāmatvežiem savā darbā.

LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likuma izmaiņām sagatavot gada pārskatus un konsolidētos gada pārskatus, kā arī to, kā kompetenti veikt citus likumā noteiktos pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju. LGK palīdz grāmatvežiem vienmēr būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un saņemt ievērojamas izaugsmes iespējas. Ar Latvijas Grāmatvedības kluba palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām.

“Uz LGK sagaidījām lielu atsaucību, kas apliecina, ka grāmatveži ir ieinteresēti savu zināšanu un prasmju pilnveidošanā un tiem būtisks ir atbalsts ikdienas darbā. Esam gandarīti, ka Latvijas Grāmatvedības kluba dalībnieki ir noskaņoti pozitīvi un ir ieinteresēti saņemt visas iespējas, ko sniedz dalība LGK, ” norāda “Nodokļu likumdošanas izglītības centra” un Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu – tikai EUR 120 / mēnesī jeb EUR 1440 / gadā, taču šobrīd, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – pieejama gandrīz EUR 900 atlaide – tikai EUR 570 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par daudziem laimīgiem grāmatvežiem vairāk. Īpašā iespēja spēkā līdz 28. februārim.

Pie tam arī šī samazinātā gada dalības maksa organizācijai nav jāsamaksā uzreiz, to var darīt līdz februāra beigām, jo J.Neilande ir īpaši uzsvērusi, ka LGK jābūt iespēja iestāties arī nelieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams laiks, lai apzinātu iespējas samaksāt arī šo salīdzinoši nelielo gada maksu.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Publicitātes materiāls