Pērkam.lv prognozē, ka nākamgad arvien vairāk iedzīvotāju vēlēsies atbrīvoties no tiem nevajadzīga īpašuma

Tuvojoties gadu mijai, Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš neslēpj, ka šis gads nekustamā īpašuma tirgū bijis ražīgs – īpašumu piedāvājums ir pieaudzis, tāpat palielinājies būvniecībā esošo, kā arī plānoto dzīvokļu skaits. Vienlaikus viņš neslēpj, ka ir daudz faktoru, kas mudina domāt, ka nekustamā īpašuma izaugsme nākamgad varētu nedaudz sabremzēties un cilvēki priekšroku dos ātrai sava nekustamā īpašuma pārdošanai.

“Aizvadītais gads ir bijis gana ražīgs – būtiski mājokļu pieejamību balstīja algas, kas pagājušajā ceturksnī pieauga. Tā kā īpašumu piedāvājums bija liels, tāpēc veselu rindu īpašumu izdevās pārdot tikai ar Pērkam.lv palīdzību. Tas rada zināmas bažas, ka arī nākamgad piedāvājums tirgū būs tik liels, ka daļai savu īpašumu būs notirgot grūti, lai neteiktu, ka neiespējami,” norāda A. Bērziņš.

Viņš norādīja, ka nākamgad nekustamā īpašuma tirgu sagaida vairāki izaicinājumi – tā, piemēram, mainīsies nekustamo īpašumu kadastrālās vērtības, palielināsies dzīves dārdzība un stāsies spēkā dažādas izmaiņas saistībā ar nekustamo īpašumu.

“Tā, piemēram, Rīgā jau ir stājušās spēkā izmaiņas Rīgas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos, attiecoties uz namu sakārtošanu. Ja ēka atzīta par videi degradējošu, tad tai tiek piemērota paaugstināta NĪN likme, kas, kā novērots, ir ļoti apgrūtinoši namu īpašniekiem, un īsti nepalīdz mājokļa sakārtošanai tā, lai tā vairs nebūtu atzīta par vidi degradējošu. Līdz ar to nav arī pārsteigums, ka daudzi tomēr šobrīd izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, nevis ieguldīt tajā vēl lielāku naudas summu,” norāda A. Bērziņš, paredzot, ka arī nākotnē cilvēki izvēlēsies pārdot savu īpašumu ātri.

Runājot par Pērkam.lv pieredzi, viņš uzsver, ka arī jauno dzīvokļu īpašnieki dod priekšroku Pērkam.lv, jo tas nozīmē ātru darījumu. “Protams, pie mums ļoti daudz vēršas ar padomju laika dzīvokļiem, kurus bieži vien raksturo zema kvalitāte un energoefektivitāte, taču arī jauno projektu īpašnieki izmanto Pērkam.lv, par galveno iemeslu sava izvēlei minot ātru darījuma norisi,” piebilst A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam