Pērkam.lv pērk dzīvokļus, mājas, mežu un zemi

Lai arī nekustamā īpašuma tirgus joprojām turas stabils, Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš neslēpj – īpašuma pārdošanas vilnis nav rimies un pie Pērkam.lv vēršas cilvēki no visas Latvijas.

“Šobrīd it īpaši redzams, ka cilvēki vēlas ātru un drošu risinājumu, nevis gaidīt pieteikumus uz sludinājumiem. Pērkam.lv ikdienu saņem vairākus zvanus no cilvēkiem, kas ieinteresēti ātri pārdot savu māju vai dzīvokli. Samērā liels skaits piedāvā arī mežus un lauksaimniecības zemes. Kā iemesls visbiežāk tiek minēta neskaidrība par nākotni un finansiālais faktors,” norāda A. Bērziņš.

“Lielai daļai ļoti svarīgi ir tas, lai pārdošanas process būtu ātrs, jo nereti vien nauda nepieciešama tūlīt, bet pircējam, iespējams, vēl jākārto hipotekārais kredīts un citas formalitāte, kas šo procesu apgrūtina. Turklāt nav garantijas, ka izvietojot sludinājumu, tas uzreiz tiks pamanīts un īpašumu tuvākajā laikā no jums arī iegādāsies,” turpina A. Bērziņš.

Bērziņš atgādina, ka Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu!

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/