Pērkam.lv – pārdod savu mežu izdevīgāk

Lai arī vairums vēršas pie Pērkam.lv ar nekustamo īpašumu piedāvājumiem, liela interese ir arī par meža pārdošanu, stāsta Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš. Viņš norāda, ka meža pārdošana, ja īpašnieks to uzņemas pašu spēkiem, ir ļoti sarežģīta un nereti vien beidzas bez rezultāta, savukārt Pērkam.lv to piedāvā krietni atvieglot, noslēdzot ātru un izdevīgu darījumu.

“Mežs ir viens no sarežģītākajiem nekustamā īpašuma veidiem, jo daudzi nemaz nezina, ko iesākt ar tādu vērtīgu resursu. Turklāt, ja dzīvokli vai māju vēlas nopirkt katrs trešais, tad par mežu to nevarētu teikt. Jāsaka, ka tie, kas izvēlas pašu spēkiem pārdot mežu, nereti gaida ļoti ilgi uz veiksmīgu darījumu. Tāpēc arvien pieprasītāks kļūst Pērkam.lv piedāvājums šajā ziņā,” skaidro A. Bērziņš.

Bērziņš uzsver – Pērkam.lv priekšrocība ir ātrums un iespēja pārdot nekustamo īpašumu dārgāk.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Cilvēkam bez iepriekšējas pieredzes nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā bieži vien pārdot savu dzīvokli, māju, zemi vai mežu sagādā grūtības, jo tas prasa pārzināt neskaitāmas nianses, tajā skaitā nekustamā īpašuma tirgu, cenas, kā pareizi prezentēt īpašumu, kā sakārtot dokumentāciju u.tml. Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu,” uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrs un vienkāršs risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs.

Papildus informācija: http://pieteikums.lv/perkam