Pērkam.lv noslēgti pirmie veiksmīgie darījumi

Ir pagājis tikai nepilns mēnesis, kopš darbu uzsācis Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirdzniecības serviss. Kā atzīst Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš, klientu interese ir milzīga un veiksmīgi noslēgti jau pirmie darījumi.

“Pērkam.lv šobrīd saņem ļoti daudz zvanus – lielākoties cilvēki interesējas par zemju, dzīvokļu un māju tirdzniecību. Vairums kā iemeslu min nedrošo finansiālo situāciju un iespējamo krīzi nekustamā īpašuma tirgū,” norāda A. Bērziņš.

Viņš piebilst, ka, piemēram, pavisam nesen panākta vienošanās par cirsmas iegādi Līvānu novadā 15 hektāru platībā. Iegādāti arī vairāki dzīvokļi Rīgā un Pierīgā, kā arī vairāki lauksaimniecībā izmantojamās zemes gabali – Zemgalē 10–30 hektāru platībā.

“Klienti ir ļoti pateicīgi par šādu iespēju savu īpašumu pārdot pēc iespējas ātrāk, arī naudu par to saņemot nekavējoties. Šis tomēr ļoti daudziem ir grūts laiks, un arī mēs priecājamies, ja varam kādam palīdzēt pārdot īpašumu daudz ātrāk, atrisinot viņu problēmas un neliekot iet cauri sarežģītam un laikietilpīgam pārdošanas procesam,” uzsver Pērkam.lv pārstāvis.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/perkam