Pērkam.lv: Nekustamo īpašumu cenas pieaug nevienmērīgi – atsevišķos segmentos tās pat samazinās

Nekustamo īpašumu tirgus nepārtraukti mainās – kaut arī vērojams mērens nekustamā īpašuma cenu kāpums, cilvēki ir piesardzīgi savās finansēs, kas apgrūtina daļu mājokļu ātru pārdošanu. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver – kaut arī cilvēki grib dzīvot komfortablākos mitekļos, piedāvājums nereti vien ir lielāks, nekā pieprasījums.

“Skatoties uz cenu pieaugumu, jāatzīst, ka diez vai mājokļi diez kļūs lētāki un cenas ziņā pieejamāki. Viens faktors ir cena, kas aptur īpašuma iegādi, bet tikpat svarīgi aspekti ir arī potenciālā mājokļa atrašanas vieta. Tikpat nozīmīgs ir izrādījies iecerētā mājokļa izmērs, jo, kā zināms, daudzi šobrīd strādā attālināti un tas nozīmē, ka arvien lielāku nozīmi ieņem prasības pēc savas privātas telpas,” skaidro A. Bērziņš.

Viņš atzīst, ka nereti vien tirgotājiem nākas pazemināt sava īpašuma cenu tikai, lai to kāds nopirktu.

Lai palīdzētu ikvienam ātrāk iegūt naudu par savu nekustamo īpašumu, Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirdzniecības serviss piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Pērkam.lv ir lielisks variants, tiem, kas vēlas ātri pārdot savu īpašumu un par to saņemt naudu, nevis gaidu uz pircējiem, kas arī var neparādīties,” norāda A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā.

Papildus informācija: https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls