Pērkam.lv: Nekustamā īpašuma pircēji kļūst prasīgāki

Lai arī kopumā aizvadītais gads nekustamo īpašumu tirgū Latvijā bijis veiksmīgs, gada sākums ir daudz piesardzīgāks. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš skaidro to gan ar neziņu par nākotni, straujo būvmateriālu cenu pieaugumu, dzīves dārdzību un mājokļu cenu kāpumu. Īpaši viņš izceļ faktu, ka paši nekustamo īpašumu pircēji ir kļuvuši daudz prasīgāki, kas ir samazinājies pieprasījumu pēc atsevišķiem mājokļiem.

“Šo gadu laikā ir novērojamas vairākas tendences, tai skaitā redzams, ka cilvēki ļoti apdomīgi izvēlas savu mājokli. Prakse rāda, ka cilvēki daudz biežāk pieprasa plašākus mājokļus ar piemājas teritoriju. Nozīmīgi faktori ir arī tie, vai īpašumam ir ērta piekļūšana, vai tuvumā ir pieejams sabiedriskais transports, cik tālu ir izglītības iestādes un kāds ir piedāvājums ārpus īpašuma sienām,” sacīja A. Bērziņš.

Tas, protams, atsaucoties arī uz tiem, kas vēlas savus īpašumus pārdot. “Visticamāk, grūtāk to būs izdarīt cilvēkiem, kuru īpašums atrodas neizdevīgā vietā, ir remontējams vai ar kuriem saistīti citi aspekti, ko pircējs pats nevar ietekmēt,” pauda Pērkam.lv konsultants.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls